Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Voltál már Linkin Park koncert...

Voltál már Linkin Park koncerten? Ha igen, milyen volt?

Figyelt kérdés

Nekem a második kedvenc együttesem az LP és egyszer szeretnék kijutni a koncertre is.....

Nagyjából így gondolom a kérdést:

- milyen számokat játszottak leginkább ?

- mennyi a belépő ?

- mennyire volt zsúfolt a hely ?

- jól érezted-e magad ?

stb



2012. dec. 21. 22:51
 1/4 anonim válasza:

-In the end, Hybrid Theory albumból is nyomtak, régebbi klasszikusokat.

-Belépőre nem emlékszem de elég drága volt. :/

-Hely tele volt.

-Akkor nagyon élveztem, most már nem hiszem, hogy elmennék tekintve hogy már nem rajongok annyira ettől a "depis" zenétől. :/

2012. dec. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az jó, igazából nekem a thousand suns-ot kivéve mind jöhet , de azt az albumot utálom
2012. dec. 22. 00:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sajnos még nem voltam, de nagyonnagyon szeretnék, a LP az egyik kedvenc együttesem. De informált vagyok koncertek terén. Főleg a régebbi számaikat szokták játszani, újakat is szoktak, de régiből többet. A belépőt pontosan nem tudnám megmondani, de 10000-nél tuti nem olcsóbb, sőt. Amennyi rajongójuk van, a hely zsúfolt, abban biztos lehetsz. :D

Az utolsó kérdésre sajna nem tudok válaszolni. :( De a szívüket-lelküket beleadják a koncertekbe, rosszul érezni magad ott nem lehet...Főleg ha rajongsz értük. Bár nem tudom, az miért menne el ilyen drága koncertre, aki nem is szereti őket annyira... Esetleg ilyen elkényeztetett tinilányok.


Amúgy én bírom a Thousand Sunst is. Igen, langyibb lett, mint az előző albumok, de én megbarátkoztam vele.

2012. dec. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én a thousand suns-ba először az nem tetszett hogy sok olyan szám van ami igazából nem is zene... pl: a The Requiem, a The Radiance, az Empty Spaces és még ilyenek... nekem ezek nem tetszettek benne. de mostmár bejön:))
2013. jan. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!