Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Volt már valaki One Direction...

Volt már valaki One Direction koncerten? Mondanátok egy pár szót róla? Pl. Mikor ajánlott a helyszínre menni, ha a küzdőtérre szól a jegy? Jól lehet -e hallani a sikoltozás miatt, vagy maga a zene élvezhetetlen?

Figyelt kérdés

2014. máj. 10. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Élvezhetetlen a zene, de közel sem csak a sikoltozás miatt.
2014. máj. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kicsit kifejtenéd konkrétabban?....köszönöm.
2014. máj. 10. 21:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Na szóval....ha nem a közvetlenül melletted álló sikít bele a füledbe, akkor mindent remekül lehet hallani, határozottan élvezhető!! :) Nekem meg volt, h hova szól a jegyem pontosan, de így is nagyon korán oda értem már, de így is rengetegen voltak már akkor is! Nagyon sokan már előző du, vagy este odaérnek, és ott alszanak. Tehát számíts rá, ha csak aznap érkezel, akkor már iszonyat sokan lesznek! Persze ez azért az országtól is függ, hogy melyik koncertre mégy, de alapvetően mindenhol már előző nap odaérnek a kitartó rajongók :) Megkérdezhetem hogy melyik koncertre mész, ha mész?
2014. máj. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!Milánóba megyek a június 28.i koncertre. És én is megkérdezhetem,hogy melyik városban voltál Te a koncertjükön?
2014. máj. 13. 05:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Tavaly április 4-én voltam, Londonban :) és idén is szintúgy Londonba megyek, június 6-án :)
2014. máj. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Te aki Londonban voltál,és mész leírnád a tapasztalataidat. Nem elsősorban zeneileg,inkább technikailag,szervezettség,tömeg stb. köszönöm!
2014. máj. 15. 05:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Nos, szervezettség: a legtöbben (főleg a szülők) úgy gondolják hogy több ezer őrült tinilány őrjöng mindenfelé, és hogy kész káosz egy koncert-bejutásra várakozás, ezèrt is sokan nem engedik el lányaikat. De ez nem igaz! Nagyon sok biztonságis ember van, akik mindent megtesznek azért, hogy a rendet nagyjából fenttartsák. Persze mindig van néhány őrült rajongó, aki próbálkozik minden szarsággal, de tényleg mindenre felkészült securitysek vannak. Tőlük nyugodtan lehet kérdezni is, próbálnak válaszolni. Nem azt mondom hogy iszonyat kedvesek és aranyosak, mivel nekik csak egy vagy a több ezer közül, de ha normálisan (és értelmeset) kérdezel akkor segíteni fognak! Vagy ha szólsz hogy rosszul vagy, vagy esetleg látják rajtad hogy valami nem okés akkor is segítenek, a melegbe osztanak vizet is! (velem megtörtént hogy rosszul lettem, bár az 5Sos koncert volt) .A tömeg hihetetlenül nagy mindig, és azért figyelni kell a lábad elé, főleg amikor engednek be, nehogy eless mert akkor azért meg lehet sérülni, mert rohan befelé fejvesztve mindenki! Ilyenkor is van persze rengeteg őr akik próbálják úgymond 'lassítani' a tömeget. De ha egyedül leszel, nyugodtan keress valakit aki szintén egyedül van, ha például fogjátok egymás kezét, kevesebb az esély hogy megbotlasz vagy hasonló. Szinte mindenki (oké vannak kivételek) nagyon kedvese, mármint a rajongók, és ilyenkor tényleg meg lehet figyelni azt a bizonyos összetartást és szeretetet. Én tavaly egyedül mentem, de sokan odajöttek és beszélgettünk, amikor megláttuka fiúkat kb egymás karjaiba sírtunk és vigasztaltuk egymást. Azóta is tartom sok mindenkivel a kapcsolatot, és alig várjuk az ideit is! Ennyit tuduk így erről mesélni, ha van még kérdésed, várom! :)
2014. máj. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!Még egy utolsó kérdés.A koncert előtt mennyi idővel kezdik beengedni az embereket?
2014. máj. 16. 05:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez sajnos nem mindenhol egyforma, minket kb 2 órával hamarabb kezdtek beengedni, de egyik ismerősöm például Franciaországban volt, és ott csak egy órával hamarabb engedték. De ilyesmi lehet nagyjából mindenhol, 1-2 órával hamarabb.
2014. máj. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. máj. 18. 07:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!