Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Igaz, hog michael Jackson...

Igaz, hog michael Jackson életben lehet?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 6. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Én is ma azt olvastam az egyik oldalon és láttam hozzá videot is..hát elég sok "teoria" (elmélet) van,hogy még él...én személy szerint hiszek benne.elég sok oka lehetett arra hogy otthagyja karrierjét ugyanis a média állandoan ellene volt,meg utolsó éveiben néhány "pedofil vádat" kapott,de ez aztán kiderült hogy kitaláció volt...bár még most is sokan vannak akik azt mondják Michael pedofil volt...na mindegy.2pacról is olvastam hogy él.
2015. ápr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát a kora szerint élhetne, de a drog- és gyógyszerfüggőség gyilkos kór. Ha él, miért nem látták sehol? Ha él, akkor kómában van, vagy csak vegetál? Én nem hiszem el ezeket a bulvár kacsákat.
2015. ápr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehogy él.... Ilyen baromságot... Mi van, elment egy lakatlan szigetre és ott bujdosik?? Persze hogy meghalt. Csak a pletykák néha hazugságból indulnak ki, majd miután egyre többen tudják és keresnek rá neten, többen is kihasználják ezt és még tovább fűzik a pletykákat. Kb így jöhetett létre ez is. Vagy vki idióta látta egy hasonmását. Ez mondjuk csakis az ÉN elméletem.
2015. ápr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Több hasonmása is volt, ezek közül láthatták bármelyiket. Sajnos tönkretette magát és belehalt.
2015. ápr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hiába volt ,van rengeteg hasonmása,egyikkel sem lehet összetéveszteni,csak egyes-egyedül neki van,volt az a jellegzetes,bábuszerű,pinokkiós arca.
2015. ápr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lippóczy Ákos válasza:
Állítólag még Lenin, sőt Hitler is élnek! Akkor miért pont Ő ne? Elég nehezen válunk meg a híresebb /hirhetebb/,embertársainktól!
2015. ápr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!