Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miben halt meg Michael Jackson?

Miben halt meg Michael Jackson?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy valakinek teljesen nyilvánvaló, de nekem nem. Sajnos mindenhol más és más elméleteket, és híreket hallok. Teljesen össze vagyok zavarodva. Ha valaki tud segítsen!!!

2015. ápr. 6. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
En a gyogyszertuladagolasos verziot ismerem.
2015. ápr. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Az orvosa túl adagolta a gyógyszerét, és belehalt.
2015. ápr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jé, én azt hittem, hogy minden fellépése előtt annyira izgatott volt, hogy nyugtatót kellett szednie. És ebbe hunyt el. De köszönöm, így már tudom. Végül is minden hírben, valahogy a gyógyszernél kötnek ki.
2015. ápr. 7. 22:48
 4/9 anonim ***** válasza:
én is azt a verziót tudom, hogy az orvosa túladagolta. de kinézete alapján nem kizárt, hogy rákos is volt.
2015. ápr. 8. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Miklós Szabados válasza:

Nem halt meg... Hogy miért? Elmondom:

Michael ugye 2009.6.25-dikén "halt meg".

Valamikor régen amikor fellőt egy rakétát akkor ez volt rá írva:2040 mi az? o.O ha összeadjátok a 2009+6+26=2040

Már sokkar régebben eltervezte hogy "meghal" És ha visszajátszátok a history-t akkor egy üzenet van benne: "Sajnálom, hogy el kell mennem"

2015. ápr. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
furcsa. Ilyenről még nem hallottam...
2015. ápr. 10. 15:13
 7/9 anonim ***** válasza:

Ilyenekről énis olvastam cikkeket. Meg arról hogy nem halt meg mert a hulla 'eltűnt' a koporsót üresen eltemették, ja és mikor 'meghalt' Szállították helikopterrel van egy videó arrol hogy a holtteste felült és üldögélt magának...

meg amit láttunk képeket a vékony holttestről az állítólag egy jól elkészített bábu volt. Ha erről többet szeretnél tudni akkor csak ird be a google-ba hogy Michael Jeckson még él.

olyat is olvastam hogy egy elmaradott kis szigeten él valahol brazíliában. Én csak azokat irtam amit olvastam. Szóval nem viztos hogy igaz.

2015. ápr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem baj, azért megnézem.
2015. ápr. 15. 14:47
 9/9 anonim ***** válasza:
ugysem tudod meg sosem az igazat. van egy sztori a vilagsajtonak es kesz. az igazat csak is a doki tudja. szinten diana hercegno halalarol, zambo jimmy halalarol, new yorki terrortamadasrol, a covidrol, meg minden ilyen esemenyrol mindig van egy sztori amit a sajtoba kozzetesznek, kozbe meg full mas a valosag, amit mi haladok sosem tudunk meg.
2021. nov. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!