Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Michael Jackson tényleg...

Michael Jackson tényleg pedofil volt?

Figyelt kérdés
Én nem hiszem el, de nagyon sok helyen olvastam, hogy fogdosott kisgyerekeket. (és mást is csinált) Szerintetek igaz?

2015. ápr. 6. 14:17
1 2
 11/15 anonim válasza:
Műbalhé az egész, mint ahogy a metoo mozgalom is csak a könnyű pénz meg az 5 perc hírnév miatt annyira felkapott. Akit megerőszakolnak az AKKOR tesz feljelentést, nem 10-20-30 év múlva. Pláne nem egy 10 éve elhunyt eladót vesznek elő. Gondolom rájöttek hogy Jacko még egy évtizeddel a halála után is rekordmagas bevételeket hoz, amiből néhány ingyenélő is szeretne részesülni, plusz szeretnék ledönteni a mítoszát, mert nem szeretik a zenéjét. Ennyi.
2019. márc. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%
100% pedofil volt. Csak a naiv elvakult emberek nem hiszik el. Folyton gyerekekkel volt, gyerekekkel aludt, nem csak 1 ember állította, hogy zaklatta. Ha 1 vagy 2 ember állította volna még talán hihető, hogy a pénzét akarták, de legalább 4 emberről lehet tudni. Nem normális dolog, hogy különböző gyerekekkel aludt folyton.
2019. márc. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

#12 De buta vagy. :) És ha én összefogok pár barátommal ellened, hogy te megerőszakoltál minket (cserébe kapunk egy “kis” pénzt is), akkor az már egyből igaz is? Másik. Ha a szülő van ekkora bal..fasz, hogy megengedi hogy a 5-10 éves gyereke idegen férfival aludjon együtt, akkor tudod mit! Az meg is érdemli, hogy baja legyen a gyerekének.

Csak azt nem értem, ha már le van zárva az ügy, minek akkor elővenni mikor már az adott illető védekezni se tud, csak a családja megy tönkre? Attól mert csináltak egy filmet, és “hű de nagyon lerántják a leplet”, az “”áldozatoknak”” mitől lesz jobb? Segít a lelkükön? Vagy a pénztárcájukon? Nem mindegy. Pláne aki kicsit utánanéz, nem csak megy a f@...szságnak, az tudja hogy a filmbe annyira lehet bízni, mint hintaló után a ló...sz@r..ba. De hat ez pont azoknak van, akiket meg lehet vezetni. Csak kár, hogy emiatt egy elhunyt személy egész munkásságát teszik tönkre, pedig a magánélet megintcsak más, mint a munkásság. Minden nagy zenésznek volt ködös múltja. Drog, alkohol, börtön stb. Nem kell összekeverni a zenével, azt ami a 4 fal között történt. (már ha történt valami)

2019. ápr. 19. 12:00
 14/15 anonim válasza:
Elég régi cikkhez szólok... szerintem Jacko pedofil volt a javából. Az emberek azt hiszik, hogy ha valaki jól táncol és énekel és a dalok szövegei is emberiek, meghatóak, akkor az már rossz ember nem lehet. Ez tévedés szerintem. A színpad az ő munkája volt, amit jól végzett, de senki nem tudja, hogy a négy fal között ezenkívül mi is történt. Sokan vallottak amúgy ellene a filmben is... pl a takarítónő is, hogy volt egy szoba ahová bement a gyerekekkel és egy lámpa jelezte, ha jön valaki... ugyan már, ne legyünk ilyen kis naívak. Amilyen részletességgel elmesélték a partnerei, én elhiszem a filmbeni állításokat. Most gondoljatok bele, ha ti nem vagytok hibásak és meggyanusítanak titeket, akkor ti fizettek a zsarolónak vagy kiálltok az igazságotokért? Miért pénzelte a fiúk családját vajon? Persze csak úgy nem? A szülők amúgy hibásak, hogy engedték a gyerekeiket ott aludni nála. Amúgy meg szegény amiket csinált már a külsejével is az sem normális emberre utal. A bőrbetegség ja,, senkinek nem volt a családjában ilyen bőrbetegsége, amúgy meg foltokban jelentkezik, nem az egész bőr fehéredik ki, agyon műtette az arcát, az orrát, nem normális dolgok ezek na... De azt elismerem, hogy egy sztár volt a szakmájában.
febr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Pedofil volt csak azért nem lett le csukva mert 23 milliót ki fizetett ő is kis fiúkal alud egy ágyban
júl. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!