Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Emberek nektek erről a Miley...

Emberek nektek erről a Miley Cyrusról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Már mint viselkedésileg? Szerintetek nem rontsa meg a gyerekeket? Úgy tudom ,hogy a gyerekek azok ,akik a legtöbben rajonganak érte és Mileynak nem valami jó a viselkedése.. Gondolok ilyenkre:


[link]


[link]


Olvastam olyat is ,hogy vybrátort adott egy 4éves kezébe..És most halottam ,hogy kisgyerekek (akiknek nem is kellene tudni ilyeneket) az csinálták(sexelni akartak) a suliban mert Miley Cyrus koncertén látták alapiskolások csak 1-2osztályosok és sajnálattal tudom ,hogy igaz.. És most meg ez a Miley állatnak öltözött embereken mutat be sex pózokat és ha azt elnézik a gyerekek milesz? Mert a gyerekek szerintem leutánozzák ,amit látnak stb.. És hallottam pár ilyen sztorit még..Nektek mi a véleményetek Mileyról? És ,hogy ilyenre tanítsa a gyerekeket? Mondjuk a szülőket sem értem ,akik hagyják ,hogy a kisgyerekük őt nézze..Tudom ,hogy manapság sexynek kell lenni stb.. De szerintem túlzás ,amit csinál szerintetek? Más normális sztárok ilyet nem csinálnak kivéve az ilyen.. De azok közül is Miley szerintem a legrosszabb szerintetek?



2015. márc. 19. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
miley cyrus már nem hannah montana, már rég nem gyerekeknek szól amit csinál, egyébként meg a szülő felelőssége lenne, hogy ne tegye ki a gyerekét ilyesminek. felnőtt, meghülyült, kész.
2015. márc. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem a helyesírásod borzalmasabb, mint Miley.


-nem rontsa meg = nem rontja meg

-vybrátor= vibrátor

-sex= szex

-halottam= hallottam

-milesz= mi lesz

-tanítsa= tanítja


Rossz volt olvasni...ahelyett, hogy vele foglalkozol, inkább olvass valami szépirodalmat, hátha ragad rád valami helyesírásilag.

2015. márc. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
58%
botrányos. nagyon utálom, jó randa is. de legalább a számai hallgathatóak.
2015. ápr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Az igaz hogy az egyik koncertjén belepisilt egy akváriumba ??
2015. ápr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Veru10 ***** válasza:
Hú ez undi/durva!
2015. ápr. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Állítólag csinált ilyet, de nem Európában vagy Amerikában, hanem valami ázsiai koncerten. Ezért is nem lett belőle nagy felhajtás :) Kiraktak egy akváriumot,ami tele volt aranyhalakkal, ez a suna meg föléállt és lepisilte őket...
2015. ápr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
A legszomorúbb az, hogy mindenki látja, hogy Miley Cyrus se tudta feldolgozni a korán jött népszerűséget (akárcsak több kortársa), mégsincs olyan, aki segítene rajta, inkább tovább rontják a helyzetet azzal, hogy nem vesznek tudomást erről az állapotról, inkább bírálják, még inkább a mélybe taszítják, holott éppen egy segítő kéz kéne, aki kirángatja onnan (és pár jól irányzott atyai pofon). Ha nem kap pszichiátriai kezelést, akkor pár éven belül nem a koncertjeit, hanem a sírját látogathatják a rajongói. Én így látom, lehet lepontozni a válaszomat.
2015. jún. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Úristen és éltek a halak??? Mi lett velük ?
2017. febr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Éltek, de hát gondolhatod...
2017. febr. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem se nem nagyon kellene hadni a szülőknek, hogy ilyeneket nézen a gyerekük. Mint Miley aki meg rontsa a gyerekeket. Tőle márcsak a Lady Gága aki még tőle is roszabb.
2017. jún. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!