Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Turi Tamásról?

Mi a véleményetek Turi Tamásról?

Figyelt kérdés

Ő egy youtube videós:

https://www.youtube.com/watch?v=Cm0pJrJhO_Q&list=UUAHL1qF-h3..



2014. dec. 14. 16:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%

Ezt most melyik "nokedli" kérdezi?


Egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány olyan youtube videós van,

akinek végig bírom hallgatni a videóit. Mármint, ha beszél is rajta...

Ezek közül ő az egyik.


Na és, ha káromkodik a sok barom miatt, akik megkeserítik az életét,

akkor mi a f... van?

Nem vagyunk se angolok, se amerikaiak,

hogy minden problémára csak annyit mondjunk: "fákk!"


Van azért néhány olyan videója -úgy emlékszem-, amiben igen jól

hallhatóan eszik, illetve iszik. Remélem olyan több nem lesz.


Ja meg most csinálja ezt a Live-ot is néha hétvégén.

És amelyiket hallottam én azok közül, abban annyi mondanivalója volt

minden kis "nyekkenés" után, hogy nem is hagyta szóhoz jutni azt a másik srácot.

Ha ez még mindig így van, akkor ezen változtathatna ő is és a másik fél is.

Mert az nem járja, hogy ő beszél és a "túloldalról" közben szavak helyett

csak néha-néha egy-egy magánhangzó-szerűség hallatszódik.

Vagy akkor az a másik srác ne szóljon közbe, hanem várja meg,

míg a Turi Tamás befejezi. Bár lehet, akkor soha nem fejezné be...

Vagy, ha be is fejezné, akkor addigra már a másik

rég elfelejtené, mit is akart mondani vagy kérdezni.


Persze lehet, hogy csak én hallottam így és semmi ilyesmiről szó sincs,

hanem csak az internetes kapcsolat minősége körüli földöntúli anomáliák

miatt hallatszik úgy, ahogy.


De minek is koptatom a billentyűzetet, inkább beszéljen Ő!


Ő legalább azért kapcsolja be a kamerát, mert "esemény van" és

nem pedig fordítva, hogy azért van "esemény", mert bekapcsolta a kamerát.

2014. dec. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
egy szóval nem mondtam, hogy rossz vagy bármi. én is szoktam nézni semmi bajom vele, csak kiváncsi voltam mások véleményére is
2014. dec. 15. 01:02
 3/19 anonim ***** válasza:
69%

Oké, oké.


Csak úgy tűnt, mintha megbotránkoztatna téged a viselkedése.

És, hogy azért linkelted be pont egy olyan videóját, amin káromkodik.

2014. dec. 15. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én a káromkodós videóit is szeretem :D szórakoztató tud lenni az is.
2014. dec. 15. 18:53
 5/19 anonim ***** válasza:
83%

Elég szánalom,amit csinál. Letílt füvet fát azzal a kifogással,hogy ez az ő csatornája és a videókat is magának akarja megtartani,miközben ő is tudja,hogyha engedélyezne mindent rögtön szétfikáznák. A videókat csak privátba kéne raknia és probléma megoldva csak akkor nem lenne,aki megnézze így pénzt se kapna a bohóckodásért. De azért minden videója alá van pofája odalinkelni a paypal számláját,hogy küldjék neki rá a pénzt meg gondolom youtube partner is,ezért nem teszi privátba inkább behazudja,hogy "csak megakarom őrizni a videókat". És? Azért tílt le mindent,mert megakarja magának tartani a videókat? Nem igazán értem az összefüggést a letíltás és a megőrzés között de ő tudja. Ha neki jó ez az élet,hogy bent űl a semmiben és gépezik meg kamerára veszi magát majd feltölti és lesi,mikor jön pénz a számlájára hát jó.


Amúgy nekem lelkileg elég magányosnak és élettelennek tűnik a csávó látszik is,hogy nincs senkije. Nem sértegetni akarom de ránézésre meglehet mondani pl:alig mosolyog,a hangleejtése is mindig olyan fáradt és kedvetlen,a videói nagy részét is mindig otthon csinálja,azért kicsit sajnálom,hogy ez jutott neki és még előtte van az élet nagyobbik fele. Ha nyúgdíjas lesz 60-évesen mit fog csinálni,mikor menni meg lélegezni alig fog tudni,mikor kb 30-35 évesen is egész nap otthon ül?

Na meg az is egy kicsit idegesítő,hogy mikor kántálja a bajait a videóban,azok is általában olyanok,hogy beszóltak neki fb-n vagy magánlevélbe megsértették.



Emberek-gyerekek. Ne kövessétek turi tamás példáját és nem azért,mert róla van szó. Az ilyen fajtájú emberek példáját ne! Használjátok ki az életet éljétek le boldogságban ne egy szobában ülve és végső unalmamban már veszem magam videóra. Tanuljatok,edzetek,csajozzatok-pasizzatok,legyetek boldogok,mert ha nem oda juttok el,mint ez a turi tamás.

2015. jan. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
38%
Turi Tamás egy ingyenélő f* sz kalap, ő ba**ta el az életét
2015. márc. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
41%
egy mocsadék, aljas, semmirekellő, bunkó f*asz!
2015. márc. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
63%
Először kedvelhető volt.. kivéve az "Ez az én csatornám" felvetését, de azért nézhető volt, mostanára olyan irányba ment el hogy túlszárnyal mindenkit, sokan leiratkoztak róla a megnyilvánulásai miatt, letolja a valentin naposokat, azokat akik tartanak nőnapot, azokat akik szimpla jóindulatból felköszöntötték Tamás napon... azokat akik hisznek istenben, és mindenkit aki nem az ő elvei szerint él vagy cselekszik, mert ő ám egy sztár, egy profi photoshopper, egy betű és írásszakértő,a magyar nyelvtan atyja... Tamás elfelejtetted honnan indultál!
2015. márc. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%

Akik fikázzák, és azt írják hogy nagyon az jön le hogy depis, magányos, stb..:


Ha depis, nem csodálkozom rajta. Van pár elég súlyos betegsége, többek közt fekélyes vastagbélgyulladás, ami nem gyógyítható, csak kezelhető, de mivel felszívódási zavarai is vannak, ezért a gyógyszerei sem nagyon hatnak neki, ezért is ilyen sovány.

Ha te nem tudnál enni, vagy normálisan kimozdulni, társadalmi életet élni, neked is tele lenne a ....-od Tudom miről beszélek, mert hasonló cipőben járok én is.

2015. máj. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
50%
attól ő még ingyenélő
2015. máj. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!