Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Horváth Tamásról...

Mit gondoltok Horváth Tamásról? ( csillag születik)

Figyelt kérdés

sztem nagyon jó hangja van és nagyon helyes. szerinted?

sajnálod h kiesett?

Én igen


2009. dec. 11. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a saját dala szuper volt!!a többi nem annyira...jóképű,legalábbis nekem bejön,de elég nagyképűnek tűnik-..sajnálom h.kiesett..nem volt nagyon kiemelkedő a teljesítménye az utolsó 3 részben,de nála rosszabbak is vannak még bent.amúgy sztem fogunk róla még hallani.
2009. dec. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Van benne tehetség, csak sajnos nagyon beképzelt. Nek tűnik. Lehet, h a zavarát próbálja ezzel palástolni. Nem tudom.
2009. dec. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Nos 17 éves korához képest kinézetre meg viselkedésre is éretebb a társainál,ám a beképzeltsége miatt egy féregnek tartom,gyülölöm az ilyen egoista embereket.Ha nem lett volna egoista ,talán elmenne,amugy a hangja is k*rva szar.Azért másnak sokkal jobb volt.Egyáltalán nem sajnálom,hogy kiesett,és nem az irigység beszél belőlem,cuspán az hogy öntelt egoista volt,akinek a hangja is max 10/6-os volt
2009. dec. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Én örültem mikor kiesett! Egy produkciója sem tetszett, főleg a michael jackson-os nem sikerült túl jól! Helyesnek sem tartom,más típusú férfiak jönnek be! Ő is inkább a tinilány-rajongóknak köszönhette h eljutott egyáltalán idáig,de nem kellett volna.
2009. dec. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

szerintem nem beképzeld egyáltalán

kis aranyos :D és bírtam/bírom mindig mosolyog

sajnálom, hogy kiesett :S

ja igen nagyon helyes is :$

2009. dec. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tudom felcseréltem a Tabáni Istvánnal.Na ő a beképzeltt:D

Szerinted a Horváth Tamás nem beképzelt?Akkor mondj valakit aki beképzelt ,ha ő nem

2009. dec. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
tisztában van vele h tehetséges de ez nembaj :))
2009. dec. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

10:00 vagyok

beképzelt a Bad Boyz!!! de nagyon! de Tomi nem az.

2009. dec. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Cuki és jól énekel! de sajna kiesett
2009. dec. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
ő nagyon szuper, és jó hangja van ő a legkirályabb:P ne irigykedjetek!!! és nem beképzelt!!!!!
2010. márc. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!