Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van itt még valaki, aki...

Van itt még valaki, aki szereti Justin Biebert?

Figyelt kérdés

2014. dec. 6. 15:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Bunkó dög. Tiszteletlen, faragatlan. ha a többiek tudnak normálisan lázadozni, az a dög miért nem? átesett a ló túloldalára.
2014. dec. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

Azt a nemnormális gyereket?

Remélem rajtad kívül senkinek sincs itt ilyen ízlésficama!

2014. dec. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nincs.
2014. dec. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én világ életemben csóró voltam/vagyok. Ha egyszercsak hihetetlen sok pénzem lenne, szerintem én is ugyan igy viselkednék, mert (!) megtehetném magamnak. Bár szerintem ha tényleg akkora vagyonhoz jutnék, akkor biztosan azon agyalnék, hogy tudnám hasznosan befektetni. Csak a pénze miatt irigylem, mert herdálja, hiába tehetséges.
2014. dec. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
istennek hiszi magát, mert megszedte a sok rinyálós kislányon magát. a többség kiábrándult belőle, nem csodálom.
2014. dec. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, Justin Bieber. De ő nincs itt mert már szétrugtam a tökeit és a pokolba küldtem.. szóval pontosítok: Nem, nincs!
2014. dec. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
En 16/f
2014. dec. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ez ne igaz,csak nem tudjátok az ő történetét...Persze az véletlen hogy 1 miliárd Beliebere van??Mert téged csak anyád és apád szeret,de őt nem.És nem költi a pénzt.Max arra ami kell és ha már van pénze miért éljen putriban?Fogadni mernék ha bármelyikőtöknek megadatná az élet hogy olyan híresek és TEHETSÉGESEK és gazdagok legyetek mint ő akkor ugyan ezt csinélnétok..Ennyit erről! :) Én is Belieber vagyok! és leszarom ki mit gondol rólam! :* Mert mi egy nagy család vagyunk és az utálok meg szopják ki! :)
2014. dec. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Valós hogy 1 milliárd rajongója van... :D
2014. dec. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én ;)
2015. márc. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!