Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit tennétek ha ti lennétek...

Mit tennétek ha ti lennétek Szepesi Niki szülei?

Figyelt kérdés

#szülő #Szepesi Nikolett #én a szexmániás
2014. aug. 14. 21:03
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
19%
Mert nem tudsz alapvető következtetéseket levonni.
2014. aug. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
31%
"Mert nem tudsz alapvető következtetéseket levonni ARRÓL, HOGY..."
2014. aug. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
89%

"Egyébként akik itt verik a nyálukat meg lepontoznak, azok mi alapján is várják el bárkitől, hogy az ő ízlésüknek megfelelő életet éljen? Miért is köpködnek mindenkire, aki más életmódot folytat?"

De a kedvedért mondok példát kicsit extrém de tessék:

Egy gyilkos miért nem gyilkolhat szabadon, ha neki ez az életstílusa...


Önzés úgy élni, hogy csak a saját boldogságoddal törődsz, úgy hogy az ember, nem gondol a környezetére, és a következményekre.


Ha nem tudsz következtetéseket levonni, azzal kapcsolatban, hogy milyen "pozitív" hatásai vannak, hogy egy ilyen nő szétkürtöli a becsületes példamutató életmódját.


Remélem örülsz.

2014. aug. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
51%
... vess magadra*.
2014. aug. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
70%

A Szepesi Niki pont olyan, mint a mai átlagos csajok.

Tosznak mindenkivel.

(Csak nem írnak könyvet róla!)

2014. aug. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
62%
Szepesi Niki nem gyilkos. Ő csupán az átlag embernél szabadabb szexuális életet élt egy darabig. Ezt hasonlítani a gyilkoláshoz eléggé meredek. Önzőnek sem nezevném. A partnerei is élvezték valószínűleg, tehát megvolt az ő boldogságuk is. Ja, hogy nem egy kapcsolat kereti között, és nem mindig ugyan azzal az emberrel? Sok embernek örömet szerezni, ez aztán az önzés csúcsa. Ebből az egészből pedig csak azt a következtetést lehet levonni, hogy sok itt a hipokrita balf.sz.
2014. aug. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
69%

Engem is pontozzatok le, mert szerintem is jól tette!


Nem erőszakolt meg senkit, gyanítom a csávók se nagyon tiltakoztak (sőt...).


Aztán összedobott belőle egy könyvet, amit vettek mint a cukrot, hogy megbotránkozzanak rajta - ő szépen megszedte magát, és éli a világát. Azt is élvezte, ezt is élvezi - jól teszi :)


Aki szerint meg a szabados szexuális élet egyen szinten van egy gyilkossággal, az keressen sürgősen elmeorvos...

2014. aug. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
94%

Na jó, akkor kicsit tömörebben fogalmazok.

Szerinted a társadalom fejlődéséhez pozitívan járult hozzá, azzal hogy szétkürtölte a világ számára, hogy ő egy r*banc és nem szégyelli?


Igen vagy nem?


Engem rohadtul nem érdekelne ez a nő, ha mindent megtartana magának, mert ez az a téma ami 4 fal közé való és nem a nyilvánosságnak.

2014. aug. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
35%
Lehet az is hogy kamukonyv. De ha igaz akkor azt mondanam a szulei helyeben hogy penzt kerhetet volna erte.
2014. aug. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
69%
18-as! Szerinted ri..c, mások szerint átlagos nő. Szerintem minden nő el tudja dönteni, hogy mi neki a jó és hogyan él. Nem hiszem, hogy attól, hogy ő így élt, ez másokat befolyásol...
2014. aug. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!