Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Justin Bieber fanok miért...

Justin Bieber fanok miért viselkedtek így?

Figyelt kérdés
Én nem értem miért kell ilyen elvakultan védeni ezt a gyereket. Amikor a karrierje elkezdődött valóban egy ártatlan srác volt aki a légynek sem ártott volna, vagy nem alázott volna meg valakit, de mára gondolom a világsiker miatt teljesen elvesztette a kontrollt. Folyton botrányt botrányra halmoz, embereket aláz meg, miért nem vagytok képesek elfogadni, hogy kifordult magából? Persze sajnálatos de attól még igaz, de ti folyton véditek, mintha semmiről nem tehetne. De már nem az a kis srác aki volt. Egy romlott emberré vált, de ti hisztérikusan véditek őt. Nem értem miért.

2014. jún. 29. 10:12
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

akik divatból szeretik, idővel úgyis lekopnak majd, azok amúgy sem igazi rajongók, és szánalmasnak tartom őket

a jótékonykodásról pedig: nagyon is tisztában vagyok vele, hogy minden sztár ezt csinálja, csak éppen ha megjelenik egy cikk, hogy pl ian somerhalder vagy akárki más x összeget adományozott, mindenki agyonisteníti, de ha egy hasonló cikk JB-ről jelenik meg, akkor mindenki a marketing fogást dolgot emlegeti.

szerintem itt már maga a személy ellen van az utálat nem a fanok ellen, akiket amúgy én is nagyon idegesítőnek gondolok.

utolsó előtt vagyok

2014. júl. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

Kedves Belieber, 19-es!

Először is köszi, hogy tényleg objektív maradtál.

Én vagyok a rocker az első oldalról, aki szintén próbált objektíven írni, remélem, sikerült.


Alapvetően jókat írsz, 1-2 dologra reagálnék:


"Negyedik dolog: "Nem ő írja a dalait, tucat zenéje van". Már bocsánat, de a mai előadók túlnyomó többsége nem maga írja a dalait, szintén tucat zenét játszanak"


Ez nem biztos, hogy így van, ez inkább jellemző a nagyon mainstreem előadókra, de pl. egy James Morrisonra, vagy egy Arctic Monkeysra nem. Nem ők a kedvenceim, de próbáltam maiakat mondani. Azon kívül senki nem mondta, hogy maiakkal lehet csak összehasonlítani, nekem például sok régi kedvencem van.


Azt köszönöm, hogy elismerted, hogy Justinnak nincs olyan hangja, mint sokaknak. Kérdezed, miért kell összehasonlítani. Megmutatom.


[link]


Nézd meg ezt a cikket. Most azt hagyjuk, hogy magának a cikknek igaza van-e, a kommenteket nézd meg. A JB fanok nagy része (nem, nem mindegyik) olyanokat ír, hogy bárki tehetségtelen, aki Justint szidja (és nagy sztár), még akkor is, ha 3 sorral előtte ugyanez a kommentelő ismeri be, hogy gőze sincs róla, ki a másik illető.

Ezt most rögtönöztem, ne szó szerint ilyen kommentet keress, de szerintem azonnal, csípőből rávágni, hogy tehetségtelen mindenkire, aki egy cikkben szerepel JB-rel, meggondolatlanság. Én ezért hasonlítottam legendákhoz, de tény, hogy nem kötelező hasonlítgatni, mert nem ő az egyetlen, aki nem tud pl. úgy énekelni mint mondjuk Freddie Mercury, szóval ezzel nincs egyedül.


Még azt írtad, hogy az utálkozók már akkor voltak, amikor még nem voltak botrányai. Ez igaz. És erre csak azt tudom mondani, hogy én tényleg csak azóta nem bírom, mióta ilyen. Mert én, ha visszaolvasol, megvédtem a hangját, a zenéjét én is szidtam, de nyilván nem kell hallgatni, ami nem tetszik. Én csak azóta szidom, mióta ilyen, de ezt persze vagy elhiszed, vagy nem.

2014. júl. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

Kedves Rocker! :))) (#22)

Köszi, amit írtál, ilyenkor azt kívánom, bár mindenki így állna hozzá a dologhoz, mint Te :D


De azért...


Szóval az Arctic Monkeys se mai, de igazad van, most nekem is eszembe jutott pár "mai" előadó, akik maguk írják a dalaikat, bár Ők többnyire nem a pop műfajt képviselik. (azért csak maiakat hozok fel, mert egyesek szerint minden előadó, aki nem a 70-es, 80-as, 90-es években/évektől tevékenykedett/tevékenykedik, rossz és tehetségtelen, illetve "tucat", így tehát a régebbi előadókhoz inkább nem hasonlítom Justin-t)


Igen, emlékszem erre a cikkre+kommentekre,(fenn vagyok starity-n :DD) jómagam is ki voltam akadva, mármint a beliebereken. Sőt, Jon Bon Jovi-val is egyetértek, bár arra már nem emlékszem, volt-e valami oka annak, hogy Justin késett arról a koncertről. Mondjuk JBJ szalonképesebben is fogalmazhatott volna, de mindegy. Még Noel is kevésbé volt bunkó, pedig neki van egy olyan stílusa, na mindegy ( [link] )


De azért nézd meg.. most találomra beütöttem a keresőbe és tessék: [link]


Nem értem, miért nem tudnak a sztárok a saját dolgukkal foglalkozni, és ezt úgy mondom, hogy több ember is (aki beszólt Biebernek) nagyobb kedvencem.

Az viszont tényleg idegesítő, hogy a belieberek hogy szidják ezeket a személyeket, akik beszóltak, közben meg azt se tudják, kik azok...


Én elhiszem Neked, mert tök normálisnak tűnsz :)) Azt megkérdezhetem, hogy fiú vagy-e vagy lány? (bocsi ha már írtad, nem láttam) Illetve hogy fent vagy-e Starity-n? Nem muszáj nicknevet írni, csak érdekelne... :)

2014. júl. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

Hű, próbálok mindenre reagálni, amit írtál. Először is, épp csak egy nagyon rövid ideje vagyok fent starityn, pont azért regisztráltam, mert erre a cikkre akartam válaszolni, én ugyanis nagyon szeretem a Bon Jovit zenekart. Nem titok, a fogalmazásmódból rá is jöhettél, én vagyok az utolsó kommentelő, a paralelopipedon nevű (jó hülye név, tudom. :D ). Cserébe megtudhatom én is, hogy te melyik kommentelő vagy? Nem kötelező, de ha már így alakult, gondoltam, visszakérdezek. Illetve, hogy hány éves vagy. Mert JB-rajongónak ilyen általános iskolásokat, max gimi első pár évében járókat képzelek.

Én egyébként lány vagyok.


Megnéztem az általad linkelt dolgokat. Először is: igen, Jon Bon Jovi valóban jobban is megválogathatta volna a szavait, nem tudom, miért mondta így.

Arra viszont tudok válaszolni, amit utána kérdeztél: hogy miért kell mindenkinek beszólnia. Nos, azt nem tudom, hogy a Google listáján lévő emberek miért szóltak be (tényleg durva), de azt tudom (és starityn is odaírtam), hogy Jon azért szólt be, mert ez eredetileg egy interjú. Csak a cikkben nem idézték a kérdést. Már nem fogom megtalálni valószínűleg, de egyszer megtaláltam egy cikket, ahol a kérdést is idézték. Szerintem ezeket a beszólogatós dolgokat nem úgy kell elképzelni, hogy a rocksztár kikel az ágyból, és felhív egy újságot, hogy most beszóljon, hanem kikérik a véleményét.


Mutatok még egy Jon Bon Jovival kapcsolatos dolgot. Ez egy interjú, videó, nem tudom, mennyire tudsz angolul hallás után. Megkérdezik, mit gondol Justinról, azt feleli, hogy láthatóan tehetséges valamelyest, hogy vannak híres dalai, és hogy más a stílusa, mint neki, és az ő eltérő stílusukat 2 külön szobához hasonlítja, majd hozzáteszi, hogy a zeneipar nem verseny. beszél még Justin Timberlake-ről is, majd Taylor Swiftről, akit nagyon tehetségesnek nevez. Ez még egy korábbi interjú, szerintem megelőzi a beszólását.

2 dolog miatt mutatom. Egyrészt, hogy lásd, hogy őt sem Justin hangja zavarja, vagy ilyesmi, ő is csak a botrányok után szólt be neki, másrészt - és ez a lényeg -, hogy lásd, hogy így kerül szóba Justin Bieber. Nem kell értened az interjút, a lényeg, hogy a híres zenészek véleményét gyakran kikérik egy-egy interjúban, csak nem fogja megtagadni a választ. Lehet, hogy aznap reggel még azt sem tudta, hogy erről fog beszélni. Simán lehet, hogy Noel Gallangher, meg a többiek is azért szóltak be, mert megkérdezték őket. Vagy legalábbis nem tudok elképzelni más szituációt. Mert ugye az újságírók szokták megkeresni a hírességeket, és nem fordítva. Kivéve, ha valami sajtótájékoztató van, akkor esetleg fordítva. (Amúgy az általad linkelt cikkben Justinról elég fura képet sikerült berakniuk. :D ) És amúgy látod, Taylor Swiftet nagyon dicséri JBJ, szóval nem az van, amit starityn mondtak egyesek, hogy az idősebb rocker szidja a fiatal énekeseket.


Az Arctic Monkeysra azt írod, nem maiak. Én mainak tekintem őket, de lehet, hogy azért, mert vannak régi kedvenceim is, és azokhoz képest nekem maiak.


Itt a videó, amiről beszéltem (1:51-től):


http://www.youtube.com/watch?v=DEv5JbcvBMo



Azt amúgy teljesen megértem, hogy ez idegesítő lehet. Mikor általános iskolás voltam, akkor volt nagy szám a Tokio Hotel. Én sosem voltam oda értük, de egy barátnőm igen, és ő G-Portálos oldalt csinált nekik. Ő mutatta, hogy naponta odajönnek az antik, és írogatnak mindenfélét, sőt, voltak csak arra specializálódó oldalak, amik őket utálták. pedig ők nem voltak botrányhősök. Na, azt én sem értettem. Egyszerűen nem akartam elhinni, hogy emberek ezért küldözgetik a g-portálon az emelt díjas sms-eket, hogy legyen egy honlapjuk, ahol utálnak valakit. Azt megértem, hogy elegük volt belőle. bevallom, én is, ha kell egy példa az idegesítő sztárra, Justint szoktam mondani, tényleg ott van mindenhol. De tény, hogy az utálók ezt fokozzák. Emlékszem, az osztályomban nem a rajongók beszéltek sokat a Th-ról, hanem az utálók. Én egyikbe sem tartoztam, de az tényleg idegesített, hogy mindenkin ilyen ruha volt, meg ilyen cipő, és volt egy kisebb lány, aki leöntötte ketchuppal a TH-s felsőjét, de így is abban járt nap mint nap... Szóval elég furák voltak egyesek, de azért honlapot nem indítottam ellenük, érted. A YouTube-on egyébként én is láttam egy Bon Jovi videó alatt egy kommentelőt, akinek Jovi Hater a neve. El is gondolkodtam, hogy vajon direkt így regisztrált?


Nagyon sokat írtunk már mindenfélét. Összegezve azt mondanám, hogy a JB rajongók a TH rajongókhoz hasonlók bizonyos szempontból. Én elhiszem, hogy neked a zene tetszik, de pl. a barátnőmre emlékszem, hogy ő hogy szerette meg a TH-t: már korábban ismerte, mint a többiek, mert német újságban látta. és nem a zenéről beszélt, hanem, hogy az énekes cuki. és nagyon sokan szintén. de nála sokkal elfogultabb emberek is voltak. Talán csak ez az idegesítő, ez az elfogultság.

Meg esetleg az, hogy Justin ennyire mindenhol ott van, de vannak bandák, akik valaki szerint jobban megérdemelnék, és mégsem őket látja viszont az újságban.

2014. júl. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

Még valami: azt mondtam, hogy én csak azóta szidom, mióta ilyen botrányhős lett. Ez így van, de korábban az zavart benne, hogy szerintem sablonosak a szövegei. És ezzel valóban nincs egyedül. Ezért van az, hogy a saját hírneve a kárára vált. Mert sok más előadónak is szerintem elég bugyuta szövegük van (bocsi), de ők nem folynak a csapból.


De azt is megértem, hogy nem vagyunk egyformák. Van ismerősöm, akit a dalszöveg egyáltalán nem érdekel. Engem nagyon. Vagy pont a starityre írtam egy totál más cikkhez, nem Jb-es, hogy érdekes, hogy kinek mik az elvárásai egy énekestől. mert én pl. gáznak tartom, ha valaki playbackel, de hallottam már olyat, aki szerint nem baj, ha playback, mert ő a showért megy, és ha már fizetett a koncertért, nem kíváncsi rá, hogy az énekes pl. épp be van rekedve, vagy ilyesmi, hanem inkább legyen playback. Én viszont nem igénylem a nagy show-t, vagy legalábbis ilyen táncokat, meg nem tudom, mit, de nekem ne legyen playback, mert az megvan otthon cd-n. Ezt csak azért írtam le (eléggé eltértem Justintól), hogy alátámasszam: lehet, hogy az egész vitában az a baj, hogy mást várunk el énekesektől. Pl. a Boyfriend szövege lehet, hogy egy 12 lány számára tök romantikus, de én ebből már kinőttem.

2014. júl. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Még egy utolsó komment, mert már kisregényt írtam. :)))


van egy könyv, ilyen pszichológiai. Mérő László: Az érzelmek logikája. Na, abban van leírva, hogy az emberek azért utálkoznak, vagy hangoztatják az igazukat, mert az tényleg szó szerint boldogsághormont termel. Ott sokkal jobban volt leírva, lehet, hogy most elszörnyedne a könyv írója, ha ezt látná, de a lényeg, hogy én onnan értettem meg, hogy valóban az embernek örömforrás, hogy bizonygatja az igazát, és úgy érzi, hogy igaza van. ezt teszik az utálók. Viszont (ezt már én mondom) baromira nem mindegy a stílus. Mert itt például én is az igazamat bizonygatom, de érvelni tudni kell. :)

2014. júl. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

Megvan: Jon a London Evening Standard-nek adott interjút.


rengeteget írtam, és sokszor eltértem a tárgytól, bocsi.

2014. júl. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Akkor reagálok a regényre.. :D

Köszi, hogy megírtad a neved, nemed, csekkoltalak. Én is lány vagyok (jó, ez nem meglepő :D) és 16 éves.

Igen, ez mondjuk igaz, hogy miért szólna be csak úgy? Elképzelhető, hogy azért gondoltam ezt, mert volt egy másik ilyesmi cikk, csak nem JB-vel, hanem a One Direction-nel kapcsolatos: [link] Nem jártam utána, de a cikkből az jön le, hogy Noel-t nem kérdezték külön a 1D-ről, hanem Ő hozta fel, ez az, amit nem értek... valószínűleg e miatt a cikk miatt voltam előítéletes JBJ-vel szemben is. Véleményem szerint az előbb linkelt cikk alapján Noel-től ez nagy hülyeség volt, pedig elismerem Őt, mint zenészt, és az Oasis dalai közül is szeretek sokat.

Viszont a videóban, amit linkeltél, JBJ nagyon aranyos :))) Eddig se volt vele bajom, tetszik a hangja, több dalát is szeretem, de most még szimpibb lett :DD

Azt megértem, hogy az agyonsztároltság idegesít téged/titeket, valóban vannak sztárok, akik a csapból is folynak... De szerintem ez még nem ok az ekkora mértékű utálatra! (nem rólad beszélek, te tök normális vagy, hanem haterekről) Olyanokat látok/olvasok nap mint nap, hogy Justin halálát kívánják, meg ezen poénkodnak, meg röhögnek azon, hogy Justin nélkül mindenkinek jobb lenne. Kérdem én: ilyenkor Ők jobbnak érzik magukat? Szerintük Ők többek JB-nél? Ezzel az utálattal kb a botrányos Justin szintjén vannak, sőt, lejjebb, mert JB nem kívánja más ember halálát, főleg olyanét, akit még csak nem is ismer személyesen. Birom, hogy mi, belieberek, elfogultak vagyunk, és mindig megkapjuk a "nem ismeritek Justint személyesen, nem is az, akinek gondoljátok" ÉS EZ VISSZAFELÉ NEM IGAZ, HM? Ez nem igaz a haterekre?

Olyan dühítő!


Egyébként JB zenéje szerintem se olyan hű de nagy szám, és igazából az ő zenéjéhez hasonlóakat nem szoktam hallgatni,de valahogy JB dalai megfognak, mármint érzelmileg, vagy nem tudom, hogy magyarázzam. Jó hatással van rám a zenéje, és ezért hallgatom. Oké, gondolom nem sok hozzám hasonló rajongó van, de mindegy.

Igazából mindenkinek más tetszik. Nem tudom, miért nem foglalkozik mindenki a saját dolgával, és hallgatja azt, ami neki tetszik...

Szerintem meg az elektronikus zene az, ami szörnyű, nem értem, hogy lehet monoton, géppel csinált, ének nélküli izét élvezni, de akkor sem szidom azokat, akik meg az ilyen zenét szeretik..

De igazad van, mások biztos azért csinálják, mert ez örömforrás számukra...

Playbackeléshez még: nekem is fontos, hogy az énekes anélkül adjon elő, a hangja a fontos, nem a show. És szerintem Justin tud úgy énekelni, mint a felvételeken (playback nélkül), egy szál gitárral, én úgy szeretem őt a legjobban hallgatni, háttértáncosok, meg ugrabugra nélkül. Bár bevallom, még koncertjére nem volt lehetőségem elmenni, de a youtube videókon is hallható, hogy playbackel-e. Valóban előfordul időnként, de más előadóknál is... őket meg senki nem szapulja.

Elnézést, ha kicsit elragadtattam magam, csak ennyit akartam. :)))

2014. júl. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Hát, Noel tényleg elképzelhető, hogy unatkozik. :) Igazából vannak a világon nyilván sima beszólások is, persze, meg bocsánatkérések, miegymás, ezzel ki egyet ért, ki nem. Én még azt sem állítom, hogy mindenkinek igaza van, aki beszól, pl. Noel nem tudom, itt milyen ruháról beszél, mert a 1D-től kb. 2 dalt ismerek, de abból 1 feldolgozás, szóval ez kimaradt. :) De sok előadónak a stílusának része az öltözködés, vagy nem tudom, mire gondol. A lényeg, hogy nem kell se neki, se JBJ-nak igazat adni (bár szerintem neki igaza van, leszámítva a káromkodást), csak a kommentek zavarnak, amikor olyanokat írnak, hogy Jonnak Justin hírnevére van szüksége, meg hasonlók. De ezt már igazából megbeszéltük. Te amúgy a Bon jovis cikkhez kommenteltél? Mert a felhazsnálód agyon új, és ez régebbi cikk. (Privátban is megírhatod.)


Örülök, ha tetszett a videó. :)


Az agyonsztároltsággal kapcsolatban amúgy lehet, hogy elfogult vagyok. Nem éltem a 80-as években, de állítólag a Bon Jovi akkor ugyanígy folyt a csapból, csak az ő esetükben indokoltabbnak érzem, de ez már ízlések és pofonok.

A playbackre: lehet, hogy Justin el tudja énekelni, sőt, hallottam már videót tőle, ahol énekelt. És nem volt rossz. Mondjuk továbbra sem tartom erősnek a hangját, de ez legyen az én bajom. Az az igazság, hogy ma már JBJ sem tud igazán jól énekelni, ha megnézel egy mai élő fellépést, meg egy 20 évvel ezelőttit, hallható a változás, de hát ő már idősebb. (egyébként tapasztalatból mondom, ő tényleg nem késik a koncerten. :D )Furán hangozhat, de én még így is szívesebben hallgatom, hogy megkopott a hangja, mint hogy playbackeljen.


Amúgy a playbackről annyit, hogy én most csak a nagy koncertekről beszélek, amikor az előadók turnéznak. Mert valahol azt hallottam, hogy ilyen show műsorokban néha kötelező is nekik, mert az ilyenekben nem vállalják másképp a szervezők, csak így, meg lehet, nincs is hozzá felszerelés elég. Szóval nem akarok álszent lenni, de a rendes turné koncerteken azért elvárás.


Azok a kommentelők, akik ilyeneket írnak, hogy haljon meg, azok meg idióták.

2014. júl. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Ja, még erre akartam reagálni:

"Birom, hogy mi, belieberek, elfogultak vagyunk, és mindig megkapjuk a "nem ismeritek Justint személyesen, nem is az, akinek gondoljátok" ÉS EZ VISSZAFELÉ NEM IGAZ, HM? Ez nem igaz a haterekre?

Olyan dühítő! "

Igazából én nem is értek egyet azzal, hogy nem ismerjük a hírességeket. Persze, személyesen nyilván nem, de azért az mutat egy képet az emberről, hogy hogy viselkedik nyilvánosan, amikor tudja, hogy filmezik / nézik / fotózzák. Meg az is érdekes, hogy egyes hírességekről csak botrányokat hazudnak még a kitalált újságcikkek is, másokról meg csak olyan általános dolgokat, hogy pl. kivel jár. Szóval biztos, van azért valami kisugárzása, vagy enm tudom, az ember egyéniségének.

De abban igazad van, hogy az utálkozók nem tartják magukat a saját elveikhez, mert pont annyira ismerik Justint, mint ti, vagy kevésbé.

Jobbik esetben annyira, mint Ti. Én pl. megnéztem tőle YouTube-on dalokat, mielőtt ítélkeztem a hangjáról, de oda meg mindig oda van írva, hogy aki nem szereti, mért hallgatja. Hát épp azért, hogy véleményt mondjon, és ne a külseje alapján ítélje meg.

2014. júl. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!