Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Justin Bieber fanok miért...

Justin Bieber fanok miért viselkedtek így?

Figyelt kérdés
Én nem értem miért kell ilyen elvakultan védeni ezt a gyereket. Amikor a karrierje elkezdődött valóban egy ártatlan srác volt aki a légynek sem ártott volna, vagy nem alázott volna meg valakit, de mára gondolom a világsiker miatt teljesen elvesztette a kontrollt. Folyton botrányt botrányra halmoz, embereket aláz meg, miért nem vagytok képesek elfogadni, hogy kifordult magából? Persze sajnálatos de attól még igaz, de ti folyton véditek, mintha semmiről nem tehetne. De már nem az a kis srác aki volt. Egy romlott emberré vált, de ti hisztérikusan véditek őt. Nem értem miért.

2014. jún. 29. 10:12
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
micsoda mesekönyv :D fogadjunk a rajongók nagy részének egy lemeze sincs meg, hanem a netről lelopta :D
2014. júl. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:

11-es. Nem az tesz valakit belieberré, hogy mennyi lemeze van meg és, hogy mennyi JB-s holmia, poszterei vannak.

Az a lényeg, hogy támogassa mindenben őt.

Azoktól viszont tényleg falba tudok menni akik csak a kinézetéért szeretik.

2014. júl. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
Utolsó, és te mint belieber, mit gondolsz, hányan vannak, akik a kinézete miatt szeretik elsősorban?
2014. júl. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
Egyébként nem én írtam a CD-s megjegyzést, én az vagyok, aki mindkét oldalról próbálta megvilágítani a kérdést, még az első oldalon. de ha már szóba kerültek a CD-k: én tudom, hogy egy CD drága, és nincs rá mindenkinek pénze. De én pl. úgy vagyok vele, hogy 1 CD-t minimum megveszek a kedvencemtől, még ha évekig tart is, hogy legyen rá épp fölös pénzem, mert szerintem nem várhatom el, hogy ingyen alkosson.
2014. júl. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:

Akik azt mondják, hogy nincs szíve.

Itt Avalannaról beszél:

https://www.youtube.com/watch?v=JkxEhFW61ww

2014. júl. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
előzőhöz: 3:00-nál beszél arról, hogy meghal.
2014. júl. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
A beliebereknek mondom, hogy nekünk, akik nem hallgatjuk fingunk sincs ki az az Avalanna.
2014. júl. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

[link]

Nagyon közeli viszonyban álltak egymással.

Röviden Avalanna egy rákos kislány volt, Justin találkozott vele, nagyon szoros volt a kapcsolat kettőjük között.

2014. júl. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

Szia(sztok)!

Először nem akartam ide írni, de végül inkább úgy döntöttem, mégis. Magam is JB rajongója vagyok, ha úgy tetszik, "Belieber". Sose voltam elfogult a kedvenceimmel szemben, így Justin hibáit is mindig észrevettem, és tisztában vagyok vele, hogy nem tökéletes. Miért is lenne az, hiszen nem Isten, ugyebár.

Ettől függetlenül viszont mindig igyekszem megvédeni, és kiállni mellette, a véleményemet pedig elfogadható érvekkel alátámasztani. Bár úgy gondolom, amiket most írni fogok, mind felesleges , mert erre is azt mondanák az itt jelenlévő haterek, hogy "foggal körömmel, elfogultan védem Justin-t", de azért leírom a véleményem, ha már más is megtette.

Nos, én már ott tartok, hogy a hatereket egyszerűen csak lenézem a szánalmas érvelésükért, mert olyan szintén buták tudnak lenni, hogy rosszabbak, mint az elvakult belieberek. (tisztelet a kivételnek!!! itt is volt olyan válaszadó, akin látszott, hogy értelmes, és tényleg érvelt)

Először is, ott van a jól ismert "tehetségtelen" jelző, amivel előszeretettel illetik JB-t. Én úgy gondolom, hogy ez nem igaz, mert amellett, hogy önállóan megtanult több hangszeren is játszani, élőben is jól nyomja, bár természetesen nem olyan erős, tökéletes a hangja, mint például egy legendásabb rock énekesnek. Nem is értettem sose, miért hasonlítják össze az előbb említett műfajokat képviselő énekesekkel - akik min. 20-30 éve a pályán vannak - a 20 éves Justinnal. Ő egy fiatal énekes, nyilván nem olyan jó a hangja, mint egyes legendásabb előadóknak, de attól még tisztán és szépen énekel élőben is (bár elismerem, van, amikor playbackel). Persze sokaknak nem jön be a hangja, illetve a stílus, amit képvisel, de ez már más tészta.

Akkor ott van a "a fanok csak a külseje miatt szeretik" dolog. Ezzel nem tudok mit kezdeni, sok ilyen lány van sajnos, de véleményem szerint Őket a legnagyobb jóindulattal sem lehet rajongónak nevezni, nem tudom, ti hogy vagytok vele. Nekem személy szerint nem jön be Justin kinézete, úgyhogy én például egy olyan rajongója vagyok, aki a zenéje, és nem a külseje miatt szereti.

Harmadik dolog: "B_zis, lányos, a kinézete is és a hangja is" Na, ezzel a kijelentésükkel a haterek pont maguknak mondnak ellent :))) Vicces, nem? Mert ugye az baj, ha JB-t a külseje miatt szeretjük. Utána meg ti pont az ellenkezője miatt utálkoztok, hogy milyen csúnya. Azt hittem, nem a külső a lényeg...

Negyedik dolog: "Nem ő írja a dalait, tucat zenéje van". Már bocsánat, de a mai előadók túlnyomó többsége nem maga írja a dalait, szintén tucat zenét játszanak, és ráadásul Ők élőben sem tudnak énekelni, tehát nem tudom, miről is beszélünk. Ha meg a beliebereknek az ilyen zene jön be, akkor had hallgassák, nehogy már ti döntsétek el, hogy nekünk mi tetszhet.

Ötödik dolog, a botrányok. Nos, ez egy kényesebb téma, és valóban, Justin csinált dolgokat, amik felháborítóak. Ezeknek a pletykáknak egyébként a fele csak üres pletyka, még csak bizonyíték sincs rá (pl: [link] de van olyan is, ami sajnos igaz (pl a köpködős sztori), és nem ps, ahogy sokan mondják, arra azt mondom, hogy tényleg hiba volt, és ma sem értem, mégis miért kellett leköpnie a rajongóit.

Viszont. Van több ilyen eset is, pl hogy elütött egy paparazzit, meg beszólt, meg ilyesmi. Kár, hogy csak azt mutatja be a média, ahogy Justin reagált, azt nem, hogy provokálták. Vannak fent a youtube-on videók, most nem fogom megkeresni Őket, de ha valakit érdekelnének, ígérem, majd belinkelem.

JB mostanában tényleg elszállt magától (mondjuk sose volt az a nagyon szerény gyerek, na mindegy :))) ), és csinált dolgokat, amiket nem kellett volna. Erre ugye jönnek a haterek (megjegyzem, jogosan), hogy "mégis miért szeretik a rajongók Justint, amikor ilyen meg olyan botrányos". Ez az, ami hihetetlenül álszent dolog a részetekről :)) Mikor Justin híres lett, tök normális volt. Nem lehetett belekötni. Egy énekes, sok rajongóval, és nem volt botrányos, kicsit sem. Elég megnézni egy videót azokból az időkből, látszik, hogy milyen... (ne találok jobb szót) ártatlan volt. Igen ám, de akkor a haterek ugyanúgy fröcsögtek meg utálkoztak. Most talán van is rá okotok, de akkor miért tettétek? A külseje miatt? A hangja miatt? Máig nem értem. Mást nem tudok elképzelni, minthogy irigységből, merthogy "egy 16 éves hülyegyerek és mennyien oda vannak érte meg mennyi pénze van, nincs igazság" De ugye azt mondjátok, nem vagytok irigyek, hát rendben. Mást tényleg nem tudok elképzelni.


Ha egy kicsit is beleképzelnétek magatokat a helyébe, picit félretennétek az utálatotokat, azt, hogy bunkó (az utóbbi időben), azt, hogy "nyálas tucatzenét" játszik, akkor látnátok, hogy ő csak egy srác, aki az álmait váltotta valóra, mert énekes akart lenni, és sikerült neki. Mit kapott cserébe? Emberek ezreinek az utálatát. Mire fel? Mert fiatal, és mégis sikerült neki? Vagy miért? Gondoljatok már bele, hogy egy akkor 16 éves fiúnak ez milyen lehetett. Túlzásokkal, de a fél világ utálja. Pedig nem csinált semmit. Ő is ember, ahogyan te. Jól esne, ha mondjuk az egész iskola utálna, durva, lejárató pletykákat terjesztene rólad, és megalázó képeket szerkesztene rólad? Hm? Gondolom nem. Nos, Justinnal nem csak egy iskolányi gyerek, hanem soksoksok ember tette ezt. Csodálkoztok, hogy mostanra szegény kész idegroncs? Erre lehet mondani, hogy "magának csinálta, ő akart híres lenni" Mégis honnan kellett volna tudnia, hogy ez lesz? Én nem tudok más 16 éves srácot mondani (most már 19), aki ennyire híres és ennyi utálatot kapott volna. Szerintem Ő sem számított erre. Az emberek meg nem képesek elhinni, hogy Ő is egy érző lélek. Persze, lehet, hogy vele kapcsolatban sok minden csak marketing fogás (adományozások, iskolaépítés, stb), de ez még nem ok arra, hogy a sok gyűlölködéssel és szidalmazással tönkretegyétek egy ember életét. Kár, hogy ebbe senki nem gondol bele, és valahol nagyon szomorú is.


Összességében, ti, haterek, ugyanúgy elfogultak vagytok, csak éppen a másik oldalról, a másik végletről. A legtöbb belieber nem lát a rózsaszín ködtől, ti viszont az utálattól nem láttok, és így történik az, hogy Justin bármit tesz, vagy mond, mindenért csak utálni tudjátok. Ha rosszat tesz "hülye k_csög, hogy halna meg", ha meg jót "ez csak marketing fogás, ki az a barom, aki beveszi, hogy Bieber bármi jót tesz??" Akkor mégis mit csináljon, hm? Ha nektek semmi se jó...


Szánalmas, ahogy sok hater a halálát kívánja. Nem szánalmas, inkább felháborító. Elvégre egy másik emberről beszélünk. Azért, mert Ő híres, meg sok pénze van, meg rajongói, még ugyanúgy egy érző lélek, és fáj neki az, ami neked fájna.


Ezeket a dolgokat már régóta le akartam írni, és kétlem, hogy bárkit elgondolkoztattam volna, de egy próbát azért megér. Elnézést a hibákért, átolvasni nincs kedvem, csak ennyit szerettem volna.

2014. júl. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

a legtöbb ember nem JB-t útálja, hanem az általadd említett elvakult fanokat. az a probléma, hogy a rajongói jó része ilyen, és egyre több ilyen van...lásd akár az itthoni tendenciát...hirtelen hány srác lett hirtelen olyan, aki nagyban tiszteli, 2 éve nagyban biztos vagyok abban, hogy ők is leb*zizták...csak ugye ha már a swagség a divat, akkor divat jb-t szeretni. majd amikor nem ez lesz a divat, akkor megmarad az a néhány ritka ember, aki tényleg a zenéje miatt kedveli, a nagyrészük meg elhúz egy másik új embert sztárolni. és ezzel van a baj. ezért baj az, hogy egy rajongónak ide kell jönnie megvédenie a kedvencét. nekem is vannak kedvenceim, ha valaki akár érvekkel, akár anélkül rossz szavakkal illeti, én nem esek neki, ez csak rá tartozik, meg a kritzált személyre, majd ők elkönyvelik a kritikát, sőt példám szerint pont erre fel is hívták a rajongók figyelmét, hogy nem kell visszaszólni.

másik fő gond a rajongókkal, hogy igen, te felfogtad, hogy ő sem tökéletes, de sokan ezt nem képesek, sőt pont hogy Istennek képzelik, és mélységesen tisztelik, felnéznek rá, és minden tettére. Ez az, amitől óvni kéne az embereket, hogy egy ilyen ember példaértékűvé emelkedjen. Azért kell valakire felnézni, mert kitartó például, ő tuti nem lenne az, nem lenne pénz a zenélésben, tuti nem szenvedne vele később.

Meg a jótékonykodást is nem tudom miért neki kell elkönyvelni, amikor ez mindenkori reklám, minden sztár ezt csinálja, és mégis van 1-2 fan, aki azért is bemondja, hogy hazudok, mert ezt ő őszintén, szívből csinálta, szembemegy az én szavammal, amikor az övét sem tudja helytállóbban bebizonyítani. Itt is valaki csinálna egy hírverést azzal, hogy haldoklik, és az az utolsó kívánsága, hogy szeretne találkozni JB-vel, hidd el, ugrana, de ha nem jut el a médiahír, hanem csak valaki ír a twitterére, hogy ez és ez van, szerinted repülőre ülne?

2014. júl. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!