Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szeretitek a One Direction...

Szeretitek a One Direction fanaction-okat?

Figyelt kérdés

Szóval az egyik barátnőm elkezdett írni egy blogot.Nekem nagyon tetszik de olvassátok el tiis.Köszi

storyforonedirectiontomlinsonmalik.blogspot.hu/?m=1


2014. márc. 23. 20:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia, és szia a barátnődnek!

Nos.

1. Ez a dizájn szerintem szörnyű, a csaj nagy szeme ijesztő a háttérben, a srácok meg homályosak, plusz a szöveget is nehéz úgy olvasni, hogy az egész ilyen átlátszó.

2. Túl gyorsan haladsz. A harmadik mondatban viharba keverednek, a következő háromban pedig már minden oké. + nem valami szimpatikus viselkedés, hogy a telefontok eltörése a legnagyobb baja, amikor éppen életveszélyben van. Nem túl életszerű. Utána minden az első fejezetbe van sűrítve, Zayn rögtön rámászik, a család be is fogadja, Gemma le sem döbben, satöbbi. Legyen leírás, bevezető, satöbbi, nem kell ilyen gyorsan haladni.

3. Nem sztyuárdesz, hanem stewardess :)

4. Az ilyen mondatokat utálom, nem is helyesek: "-Volt egy lányom aki súlyos beteg volt és nem élte meg a másnapot-Année". Inkább: "-Volt egy lányom aki súlyos beteg volt és nem élte meg a másnapot- mondta komoran Année." Például.

5. Figyelj a helyesírásra, mert nagyon zavaró, hogy nem teszel vesszőket sok helyre, és egybe írsz olyan szavakat, amelyeket nem kellene.


Összességében nem fogalmazol rosszul, de szerintem a sztori sablon, és bőven van még mit javítani rajta. Ezer meg egy ilyen történet van, egyedit kell kitalálni ahhoz, hogy sokan olvassák. Mindig nézd át a megírt munkádat, és csak azután tedd közzé! Egyébként csak az első fejezetet olvastam el, az alapján írtam a véleményt.


És hány éves a barátnő?

2014. márc. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!