Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki mit gondol a One Direction-...

Ki mit gondol a One Direction-ról?

Figyelt kérdés
2014. márc. 17. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Középszerű pop banda.
2014. márc. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Tömeggyártmány.
2014. márc. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem túl nagy szám. Túl vannak sztárolva. Kicsit olyan, mintha Justin Biebert majmolnák. A régebbi számaik talán még jók, de a mostaniak nagyon bénák és unalmasak.

A rajongóik állandóan azt mondják ,milyen jó pasik, de kicsit sem azok. Egyik sem jó képű, izmuk meg pláne nincs.

Én nem igazán bbírom őke (szépen kifejezve).

2014. márc. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Aranyos kis sztárocskák fülbemászó dalokkal, nagyon remélem, nem száll a fejükbe a hírnév, ahogy ezeknek a fiatal celebeknek szokott. Mindent a seggük alá raktak, mert velük el lehet adni, szóval senki ne mondja, hogy ők dolgozták fel magukat a csúcsra, de nem kell utálkozni se.
2014. márc. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én személyszerint nem szeretem, de a legjobb barátnőm meg imádja...15/L
2014. márc. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Jól indultak, de én úgylátom hogy a management elvette az összes egyéniségüket. Szerettem/szeretem őket de nekem egyre inkább sablonosabbak... Egyébként Louis borzasztóan lefogyott, úgy néz ki mint egy heroinista
2014. márc. 21. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Rio_Mamba válasza:
0%
Fiúként (nem homárként) nekem példaképeim. Lányok imádják őket bár mostanába már nincsenek nagyon hírben..eltüntek nincs uj számuk :O de szeretem őket!!
2014. márc. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az első két válaszoló tökéletesen megfogalmazta.
2014. márc. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Genetikai hulladékok!!
2014. márc. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 barcamesssizozo válasza:
szerintem nagyon jó !!!
2014. márc. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!