Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért lenne jobb a Big Time...

Miért lenne jobb a Big Time Rush mint a One Direction?

Figyelt kérdés

DE MOST AKKOR ŐSZINTÉN!!!


Zeneileg melyik a tehetségesebb??

BTR: [link] esküszöm, ebben a számban egy erős hangot sem énekeltek ki...

1D: [link]


Melyik banda viccesebb, egyedibb???

BTR: [link] kicsit erőltetett...

1D: [link] igen, ők ezt MAGUKTÓL csinálták, nem a tv miatt.


Melyik banda tagjai helyesebbek???

BTR: [link] igyekeztem új képet rakni

1D: [link]


No comment...


És most akkor jöhettek szidni engem, hogy mekkora egy kocsog vagyok, és hogy a Big Time Rush mindenhogyan ezerszer jobb... De azért ha kicsit magatokba néztek, ti is látjátok, hogy ez nem így van.


Várom a véleményeket!



2014. febr. 16. 07:53
1 2
 1/17 gloria200329 válasza:
21%

Egyetértek veled.

Én amúgy imádom a One Direction-t. A BTR szerintem egy lejárt lemez. Már senki sem rajong értük. Volt egy tv-műsoruk, az valaki szerette,, akkor egy ideig rajongott értük, aztán elfelejtette őket. Igazából, bevallom, a sorozatot néha még azért én is nézem, de nem a BTR miatt.

Nekem ez a véleményem. Ha lenne itt Btr rajongó, akkor amit most gondol, tartsa meg magának. Nem érdekel az, hogyan istenítitek őket.

2014. febr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Hidd el van itt Btr rajongó! ;) és majd jönnek is...


Ami a sorozatot illeti: szerintem ISZONYATOSAN béna 10 éveseknek kitalált szarrr, totál béna bugyuta poénokkal! (pl. Azon nyafognak, hogy csúszda legyen a szobájukban, szerelemgéppel akarják eldönteni, hogy kit válasszon az a szöszi stb.)

én nem tudom, hogy kiknek írták ezt a sorozatot, de az tuti, hogy csak rusherek nézik!

2014. febr. 16. 09:58
 3/17 anonim ***** válasza:

Szerintem BTR egy kicsikét olyan...olyan erőltetett pop banda...kicsit hasonló,mint Jónásék xd ha azt nézzük(hiába a sok hater),de 1D tehetségkutató műsorban lett felfedezve,szóval oké,hogy "médiateremtények",de legalább tudjuk,hogy tudnak énekelni...és nem mondja senki sem,hogy BTR nem médiateremtmény,mert tudtommal előbb a műsorukkal,majd a zenéjükkel ismerkedhettünk meg.

Személy szerint BTR-nek csak 3 zenéjét szeretem valamennyire,a műsoruk tetszett régebben,de már csak az angol tanulás miatt nézem Nicken xd emígy csak Directioner vagyok,szóval másért nem rajongok(bandákat rajtuk kívül csak The Vamps-et,meg 5SOS-t szeretem,de nem tartozom a fandomjukba),szóval nem a bandák ellen vagyok,mert van 1 banda,amit mindennél jobban imádok :)

Ja,és:1D-t sokan azért szeretik,mert ők magukat adják(vagy adták,csak a média minden hülyeséget kiforgatott..),ellentétben a sok más hírességgel,akik forgató könyv szerint élnek,ha van műsoruk,ha nincs....

2014. febr. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

*médiateremtmény

az elsőnél kimaradt a m betű xd

2014. febr. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Egyetértek :)
2014. febr. 16. 11:37
 6/17 anonim ***** válasza:
55%
mindkettő egy tinifiúkból álló tehetségtelen és szar pop"banda". mindkettő divatzene, ugyanolyan rosszak.
2014. febr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés, de köszönöm, hogy megosztottad velem a véleményed.
2014. febr. 17. 14:26
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez a "De azért ha kicsit magatokba néztek, ti is látjátok, hogy ez nem így van" szöveg? Mindenki azt szeret, amit akar. Neked a 1D viccesebb, másnak a BTR. Neked a 1D tagok helyesebbek, másnak a BTR tagok helyesebbek. Nem értem, miért kéne mindenkinek ugyanazt szeretnie -.-"

A BTR munkásságát nem ismerem, directioner vagyok, de néha komolyan szégyellem az ilyen hülye fanok miatt, mint te. Szereted, ha mások bántják a 1D-t? Vagy téged, mert directioner vagy? Ugye, hogy nem. Neked kellene inkább magadba nézned.

2014. febr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan hogy rossz meg jó, ha neked az 1d tetszik akkor az, ha nekem a BTR akkor az. Szerintem ne pazarold erre az idődet, hallgasd és nézd a kedvenceidet!

És akármennyire nézek is magamba, nekem a BTR tagjai akkor is sokkal jobbak, viccesebbek, tehetségesebbek, nekem meg az 1d nem szimpi.

2014. márc. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Winx Bloom ***** válasza:
100%
Az 1D egy B-KBŐL álló csapat! Khmmm. Nézzetek már rájuk. Bp-n már 'D-s bolt is nyílt de a BTR az erőltetett. Istenem az a rohadt Harry meg a nyomorult társai. Énekelni se tudnak -.- És a BTR nem is fikázza az 'd-t csak úgy szólok. Gondolom most csodálkoztok, hogy ilyet írok mikor az 1D-sek is ilyet írnak! Tehát... AZ 1D-SEK NAGY BENNÁK
2014. jún. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!