Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért lenne jobb a Big Time...

Miért lenne jobb a Big Time Rush mint a One Direction?

Figyelt kérdés

DE MOST AKKOR ŐSZINTÉN!!!


Zeneileg melyik a tehetségesebb??

BTR: [link] esküszöm, ebben a számban egy erős hangot sem énekeltek ki...

1D: [link]


Melyik banda viccesebb, egyedibb???

BTR: [link] kicsit erőltetett...

1D: [link] igen, ők ezt MAGUKTÓL csinálták, nem a tv miatt.


Melyik banda tagjai helyesebbek???

BTR: [link] igyekeztem új képet rakni

1D: [link]


No comment...


És most akkor jöhettek szidni engem, hogy mekkora egy kocsog vagyok, és hogy a Big Time Rush mindenhogyan ezerszer jobb... De azért ha kicsit magatokba néztek, ti is látjátok, hogy ez nem így van.


Várom a véleményeket!



2014. febr. 16. 07:53
1 2
 11/17 csajszivalaki válasza:

Nézzél te magadba..Képzeld el nem mindenki az 1D szereti mint te..Az 1D-t csak azért szeretik mert az a divat.

És a kérdésedre válaszolva igen a BTR JOBB.a zenéjük jobbak mind az 1D-é,BTR viccesebb igen ,és igen a BTR tagjai helyesebbek mint az 1D szaré...

Amugy milyen hülye kérdés ez?Neked az 1D jön be másnak a BTR...És nem kéne ezt feltételezned róluk..Az 1D egy nagy rakás fos..A BTR-nek pedig van egy sorozatuk,az 'd-nek van??Nem hiszem..

ÉS A BTR JOBB,VICCESEB ÉS HELYESEBB AZ 1D-NÉL.!!!!!!!

Ennyit erről...

2014. aug. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem azért de a 1D-ről ez köztudott tény:BB.

Azaz B*ziBanda.

A BTR nyomába se èrnek.

2014. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hogy miért? Mert a 1D 5 melegből áll, akiknek nincs hangjuk! Én hallottam már csivavát ugatni és 1D számot is hallottam, de bevallom a csivava hangját jobban kedveltem! A neten rengeteg 1D kép van amiknek a nagy része photo shoppal van megszerkesztve.

Én undorodom a 1D-tól.

2014. aug. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
68%

Na az utolsóval egyetértek.

A windows down igen is jó szám,mig a 1sz*rétol a hulla is felkel a sírjából,olyan rettenetes.

A btr nagyon vicces a 1d 5 meleg,brit csitri.

Nézz már magadba!!A csapzott pulikutya is jobban néz ki mint ez az 5 idióta.

Aki szereti a 1D-t az..khm. nem 100-as.

Köszönöm :)

2014. szept. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Szerintem mind2 banda jó ... egyiket se utálom mivel Rusher & Directioner Forever ... ugyhogy szerintem egyik se jobb a másiknál ( na jó az 1D egy picivel jobb de csak eg nagyon picivel ) :)
2014. dec. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Khmm.. Első hozzászóló, attól még hogy vége van a sorinak tök régóta, az nem jelenti azt, hogy nincsenek többé rusherek. 7, hét rohadt év telt el a sorozat óta és én azóta is imádom őket.. Ne legyél előítéletes ;)
2020. febr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Nos ezt a valaszt egyarant a kerdezonek egyarant a tobbi embernek kuldenem.

1 hogy jossz te ahoz hogy eliteld a masik fiubandat csak mert neked nem tetszik

2 szemely szerint en a btr-t sokkal jobban szeretem de attol meg nem fogom azt irogatni hogy "ha magatokba neztek latjatok" mindenkinek mas az idealja mindenki mast szeret es amugy is nem itelem el aki a 1D szereti

3 nem erdekel ki mit szeret attol meg nem kell lenezni a masikat es hogyha pl te azt mondod hogy en haggyam meg a velemenyemet magamnak akkor vegulis kolcson kenyet visszajar te is ennyi erovel fogd be a pofad mert ugy is a btr jobb es hogy kepzelhetsz olyat hogy a 1D a jobb. meg neked hogy esne hogy amit szeretsz azt telibe lefikaznak? Szerintem inkabb neked kene magadba nezned es akkor jo tessek a 1D egy sz4r es egy kuka romlott kenyeret nem er en ezt gondolom magamba de nem fikazom le mert nem erdekel te mit szeretsz. Es bocsi mindenkitol akinek n inge nem veszi magara de ez most baromra felhuzott.

2020. febr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!