Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A fanok miért mondják mindig ezt?

A fanok miért mondják mindig ezt?

Figyelt kérdés

állandóan ezzel találkozom, de szerintem kicsit erőltetett védekezés, hogy a justin bieber, meg tudomisén one direction rajongók állandóan azt mondják azokra akik nem szeretik ezeket, hogy "csak irigykedsz!"

már nekem is mondtak ilyet, de mivel egyértelműen nem szeretem se jb-t se az 1d-t, ezért vagy nem tartom szimpatikusnak (jb), vagy csak egyszerűen hidegen hagynak (1d). és valahogy akárhányszor is mondják, én mégsem véltem felfedezni magamban az irigykedés legapróbb foszlányát sem...ráadásul valószínűleg akik nem szeretik ezt a stílust, műfajt, azok mivel mást tartanak vonzónak, nem akarnának olyan életet, és nem irigykednek az általuk nem kedvelt életstílusra...egy one direction rajongó sem azért utálkozik mondjuk tegyük fel a slipknoton, mert irigykedne rá...mert mégis miért? ha nem tetszik neki, akkor miért lenne rá irigy? ezt kéne megkérdezni ezektől a fanoktól...nektek mi a véleményetek? elsősorban azokra lennék kíváncsi, akiket szintén érint, vagy idegesít ez az "irigy vagy" duma...de fanok is írhatnak, csak légyszi kultúráltan :)



2013. aug. 19. 13:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
szerintem nem utál :P
2013. aug. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
60%
Ahogy elnézem hiába téped neki a szád, vagyis az ujjaid:D De amúgy szerintem a kérdező csak szórakozik, nehéz elhinni hogy valaki ennyire értetlen legyen. Ha mégsem kamukérdés szerintem akkor se strapáld magad, csak húzza az agyadat a hülyeségeivel:)
2013. aug. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
9%
pfúú hallod ~eazy~ ha láttam még nálad csicskábbat..annyira utállak,olyan idegesítő vagy..mindenhova pattogsz...midig okoskodsz hány éves vagy,hogy ennyire azt hiszed magadrol h kulturált vagy??
2013. aug. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
ömmm ez kezd elfajulni...:o
2013. aug. 19. 18:36
 15/21 anonim ***** válasza:
47%
mm nem csak nagyon idegesít,akartam kérdést felrakni:hogy ki utálja,de lehet h akk letiltottak volna..annyit meg nem ér meg :P
2013. aug. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Miért általánosítanak az emberek? Rohadtul idegesítő.

2013. aug. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
51%
nem szabad ilyen mély gondolatmenetekbe bonyolodni. :D én mindig úgy teszem a dolgokat, hogy nekik legyen kínos. ha én leírok egy véleményt, akkor egyből idegbetegen írják, hogy csak egy nyomorult vagyok, aki irígykedik, de mivel én nem vagyok se nyomorult, sem irígy, ezért ez nekem nem sértés...:D az az ő bajuk, hogy a kedvencükért annyira odavannak, hogy tűzbe teszik értük a kezüket. :D 13évesektől nincs mit várni :D
2013. aug. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

fan vagyok...szóval szerintem azért mondjuk azt, hogy írigyek vagytok mert úgy gondoljuk, hogy ők tökéletesek és mindenki csakis imádhatja őket.Számunkra az felfoghatatlan, hogy valaki miért ne szeretné őket ...csakhogy tisztázzuk én csakis az 1D-ről beszélek, mert JB-t én sem szeretem. Biztosan neked is volt/van egy énekesed, bandád, akármid akire/amire felnézel és te sem szeretnéd ha sértegetnék őket.

Mi is teljes mértékben így vagyunk ezzel,szóval szerintem ez a kérdésedre a válasz.

2013. szept. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
az én kedvenceim azt mondják erre, hogy szarjuk le őket. :) ez a bölcs dolog...szóval én sosem szóltam be senkinek, aki szidta a kedvencem.
2013. szept. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

#18! Igen, nekem is vannak olyan kedvenc előadóim, amit nem szeretem, ha sértegetnek, de ha ez megtörténik, nem kezdem el azzal vádolni az illetőt, hogy irigy. Hiszen valószínűleg azért sérti meg, mert nem tetszik neki. Na most kérdem én: te irigy lennél egy olyan előadóra, aminek egyáltalán nem jön be a stílusa? Nem hiszem...És az, hogy tökéletes, meg, hogy nem lehet őket nem szeretni, nem igaz, mert mindent lehet nem szeretni. Csak ízlés kérdése. Lehet, hogy számodra tökéletes, és Te nem tudod nem szeretni, de más ember nem biztos, hogy így érez.

(ez nem sértés, csak kíváncsi vagyok még véleményekre)

2014. febr. 10. 16:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!