Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A fanok miért mondják mindig ezt?

A fanok miért mondják mindig ezt?

Figyelt kérdés

állandóan ezzel találkozom, de szerintem kicsit erőltetett védekezés, hogy a justin bieber, meg tudomisén one direction rajongók állandóan azt mondják azokra akik nem szeretik ezeket, hogy "csak irigykedsz!"

már nekem is mondtak ilyet, de mivel egyértelműen nem szeretem se jb-t se az 1d-t, ezért vagy nem tartom szimpatikusnak (jb), vagy csak egyszerűen hidegen hagynak (1d). és valahogy akárhányszor is mondják, én mégsem véltem felfedezni magamban az irigykedés legapróbb foszlányát sem...ráadásul valószínűleg akik nem szeretik ezt a stílust, műfajt, azok mivel mást tartanak vonzónak, nem akarnának olyan életet, és nem irigykednek az általuk nem kedvelt életstílusra...egy one direction rajongó sem azért utálkozik mondjuk tegyük fel a slipknoton, mert irigykedne rá...mert mégis miért? ha nem tetszik neki, akkor miért lenne rá irigy? ezt kéne megkérdezni ezektől a fanoktól...nektek mi a véleményetek? elsősorban azokra lennék kíváncsi, akiket szintén érint, vagy idegesít ez az "irigy vagy" duma...de fanok is írhatnak, csak légyszi kultúráltan :)



2013. aug. 19. 13:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Épp most válaszoltam egy másik kérdésre ezzel kapcsolatban. Azért mert ők mindennél jobban odavannak értük és mivel értelmes hozzászólással nem tudják őket megvédeni ezért jönnek ezzel az irigyek vagyunk rá dumával, nem érdemes velük foglalkozni.
2013. aug. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
asszem a másik kérdésnél én voltam előtted :) akkor még nem láttam, de köszi, ment a zöld, de kíváncsi vagyok a további véleményekre is :))
2013. aug. 19. 14:10
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
...Értem. Én se vagyok oda értük, nem is irigykedek rájuk. Csak sérti egy picit a fülemet :D Na jó, de ez miért zavarja a rajongókat? Ők attól még nyugodtan hallgatthatják tovább JB zenéjét, mi meg hallgatjuk, amit mi szeretünk. De valahol meg is értem... Valamikor TH rajongó voltam, és engem is idegesített, ha lemelegezték Bill Kaulitz-ot. Ez valami olyan, hogy "Miért merik kritizálni azt amit/akit szeretek?" Emlékszem, mennyit vitáztam másokkal :)) De mostmár nem csinálok ilyet. Túl sok energiát igényel. Megaztán miért idegeskedjek egy olyanért, aki nem is ismer engem, nem?
2013. aug. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
2013. aug. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
56%
fan vagyok...és hát lehet h igazad van,de ha bele gondolsz neked se esne jól...mivel Justin és az 1D manapság a legsikeresebb..(őt kajak mindenki ismeri),ezért csak beléjük kötnek,de te ha hallgatsz valami más zenét,amit nem nagyon ismernek,akkor már az az ember nem lesz annyira felkapott,híres,ezért őt nem tudják kritizálni..ennyi
2013. aug. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

#1! igen az volt az a kérdés, sokat vitáztam a kérdezővel, de remélem a kövi válaszommal (#84) majd lezárhatom :)

és a többieknek is köszi a választ, minden kulturált véleményre megy a zöld :)) jöhetnek még :)

2013. aug. 19. 17:35
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
te vagy az aki mindig aranygyermekezik?????
2013. aug. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
hali, gen én vagyok és most írtam új választ, és békülni szeretnék :)
2013. aug. 19. 17:44
 9/21 anonim ***** válasza:
kivel.és miért???
2013. aug. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
azzal aki a justin bieberes kérdést feltette (gondolom te vagy az) és azért, mert valószínűleg még utál...:/
2013. aug. 19. 17:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!