Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Nádai Anikó szép...

Szerintetek Nádai Anikó szép lány?

Figyelt kérdés
2013. aug. 15. 21:24
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 131/134 anonim ***** válasza:
#130 Isten ments folytatni, meg nincs is értelme! Ő most azt hiszi, hogy mivel gazdag környéken lakik, és látott pár bigét, akik lehet, hogy neki gyönyörűek, és maga a csúcs,másoknak viszont ugyanezek a nők, csak átlagosak. Meg a pénz, mint tudjuk mindenkit megszépít, mármint, hogy van az a pénz. A felszínes emberek ilyenek, de nem tehetnek róla, mert az agyuk játszatja velük, ezt a furcsa tévképzetet. Ez ugyanaz, mint, amikor rajonganak egy sztárért, de ha ő lenne mondjuk kiss piroska szövőnő Dörgicséről, akkor már nem is volna olyan vonzó. De ugyanakkor meg azt mondom mindenkinek a véleményét el kell fogadni. Ahány ember, annyiféleképpen látja a másikat. Lehet, hogy a félvilágnak tetszik a világszépe, de a másik felének viszont nem. Felesleges azon vitatkozni, hogy ki jobb, melyik nő (vagy férfi) a másiktól. Mert ugyan ki dönti el kinek van igaza, senkinek, de ugyanakkor mindenkinek. És ez így van jól! Az is lealacsonyító egy nő számára, ha számokban mérik, 10/5, 10/8, stb. Ez undorító!!! És ez sem reális, mert nem neked van igazad, nem a másiknak, de még csak nem is a harmadiknak, vagyis senkinek, és saját szemszögéből mindenkinek. Nem tudom érthető voltam-e,csak a gyengébbek kedvéért kérdezem, de korrepetálást nem vállalok, mert most már tényleg kiléptem! De még annyit, ezen vitatkozni tényleg kár,mert csak időpocsékolás, és semmi értelme, csak az energiádat veszi el!
2013. okt. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/134 anonim ***** válasza:
Beszédnél nyílik a száj. Első fogaik rohadnak.
2013. okt. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/134 anonim ***** válasza:
mekkora :D::D:DDDD
2013. okt. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/134 anonim ***** válasza:
Nagyon szép nő! Igaz O-lába van és szerintem aránytalanul nagy kéz-és lábfeje van. Utóbbi 40-es, amit a VV-ben mondott még el.
2016. okt. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!