Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Nádai Anikó szép...

Szerintetek Nádai Anikó szép lány?

Figyelt kérdés
2013. aug. 15. 21:24
 121/134 anonim ***** válasza:
61%
Jó a fogam. Vidéken pedig elég körülnézned.
2013. okt. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/134 anonim ***** válasza:
100%
# 120 Te vagy kiakadva a sztereotípián de minden pesti lány ku rv@, meg gazdag csemete ronda. Gratula, sok eszed van.
2013. okt. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/134 anonim ***** válasza:
#121 Hol rohad vidéken a nők foga? Mondj egy-két helyet, ahol ilyet láttál, de az is lehet, hogy veled csak ilyenek álltak szóba. Ezen nem gondolkodtál még? Kíváncsi lennék te milyen vagy, de legfőképpen a barátnőd, ha van egyáltalán, de kétlem, ilyen mentalitással. Mindenhol vannak szépek, és csúnyák is!Sosem értettem azokat a férfiakat sem, akik csak a tv-ben látott nőkre tudnak izgulni, vagy élvezni, mikor a valóságban jobbnál jobb nők rohangálnak. De nyilván ezek csak az agymosottak, akik a valóságban nem tudnak egy jó nőt megszerezni maguknak. Szóval mindenhol vannak szépek és csúnyák is!!! Az meg, hogy te láttál néhány nőt, akiknek esetleg ápolatlan volt a foguk, az még nem jellemző az egész vidékire, te agyament. Gondolkozzál már!!!! Pesten is vannak ápolatlan (fogú) emberek, és akkor most mondjuk azt, hogy minden pestinek rohad a foga? Meg szerinted Mo. minden területén ronda nők élnek, csak pesten (annak is bizonyos kerületében) élnek szépek? Már meg ne haragudj, de az ilyen embereknek szívesen használnám a fejét boxzsák helyett, biztosan helyrebillene egy kicsit a csökevényes agyad.Az sem mérvadó, hogy csak a gazdag lehet szép, aki így gondolkodik, annak valami baj van a fejével!Ember(ek) ébresztő! Kezdem azt hinni, hogy itt a gyk-n sok beteg elme írogat, de nincs veszve semmi, tudom javasolni Csernust! Ha meg a te környezetben olyan sok szép lány van, akik te szerinted, sehol máshol nem lelhetőek fel, megszereztél már egyet is közülök, vagy csak a szád jár? A fotót én is preferálom, légy szíves tölts fel egy ilyen szép lányról egy fotót, mert csak akkor hisszük el neked, hogy egyáltalán létezik ilyen földöntúli szépség, akiket csak te láttál idáig. Na szóval, fotó, és akkor lesz megint miről vitatkozni! OK?
2013. okt. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/134 anonim ***** válasza:
Ja, és 10/10-es csajokról is légyszi, mármint fotót!!!!!
2013. okt. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/134 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam gazdag csemetét, aki szép lett volna, de ettől függetlenül még létezhet. De az sem állítom, hogy nem létezik tőle szebb, mondjuk egy vidéki átlagos családban, mert ugye a szépséget nem a pénzzel, gazdagsággal adják. Egyébként meg attól függetlenül, hogy nekem szép fogsorom van, és gyönyörű vagyok, még nem nézem le az átlagos, vagy az alatti kinézetű embereket sem, mindenkit emberszámba veszek, és elfogadok olyannak amilyen. Nem tehet róla, hogy a teremtő milyen külsővel áldotta meg. Azon kívül pedig, a szegény embereket sem nézem le, akiknek mondjuk alig van meg a napi betevőjük, inkább, ha tudnék, segítenék nekik. Ezen kellene sok embernek elgondolkodnia!!! De sajnos, ehhez már magasabbb szellemi szféra szükségeltetik!!!!
2013. okt. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/134 anonim ***** válasza:
Munka miatt beszéltem a nőkkel, leálltak a standunkhoz. 20-25 éves nők, jól öltözöttek, fogak rohadnak. Orosháza, Mosonmagyaróvár, végtelenségig mondhatom. Kis falvak rosszabbak.
2013. okt. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/134 anonim ***** válasza:
Továbbra is csak azt tudom mondani, hogy ez nem jelenti azt, hogy most vidéken minden nőnek rohad a foga, azért mert te mondjuk beszéltél ezzel a pár nővel, egy-néhány településen. Hiszen vidékről nyer a legtöbb lány szépségversenyt is, meg lesz modell, vagy ismert ember, akkor nekik is rohad a foguk, vagy mi van? Érdekes felfogásod van!Neked olyan szerencséd, vagy szerencsétlenséged volt, hogy pont ezeket fogtad ki, van ilyen, legközelebb nézzél szét szélesebb körben. Én még nem találkoztam olyan nővel, aki ne lett volna igényes a fogazatára, főleg, ha magára meg igényes, mint hogy jól öltözött. Nem tudom te mit értesz azon, hogy rohad valakinek a foga, mert az, hogy valakinek nem tökéletes a fogsora, vagy nem vakítóan fehér, az még nem jelenti azt, hogy rohad! Nézd meg a celebeket, sztárokat, azoknak sem tökéletes, legalábbis kevésnek.
2013. okt. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/134 anonim ***** válasza:
Lyukas, hiányos. Sajnos százával kell velük találkozni, nézelődnek, kérdezősködnek. :(
2013. okt. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/134 anonim ***** válasza:
Lyukaas? Jó szemed lehet! Na jó, én feladom, sajnos te menthetetlen vagy!!!!
2013. okt. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/134 anonim ***** válasza:
Ó de kár, pedig azt hittem elmegyünk 200 kommentig.
2013. okt. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!