Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Fiúk/Lányok! Miért nem szereti...

Fiúk/Lányok! Miért nem szeretitek Justin Biebert?

Figyelt kérdés

Jó, én azt megértem, hogy furán öltözködik, és hogy kicsit EGO (ki nem lenne az, ha 19 évesen több milliója lenne..?), de már nem lányos a hangja, és a haját is levágták. Akkor miért utáljátok? Lehetőleg a válaszotokat indokoljátok meg! Köszi :)

15/Belieber


2013. máj. 12. 08:00
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Velem az egyik barátnőm utáltatta meg, akitől egyfolytában azt hallottam, hogy Justin B. így Justin B. úgy. Én azelőtt nem azt mondom, hogy szerettem, de meghallgattam a számait. De manapság ha már meghallom elfog a hányinger, hála a barátnőmnek.
2013. máj. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

érdekes válaszok...

igazából egyik komment sem tud megbántani, mivel ez csak egy oldal, ahova bármit írhatnak az emberek név nélkül...

én csak azt nem értem miért mondjátok, hogy meleg?

láttátok már egy másik fiúval lefeküdt? vagy..., én ezt komolyan nem értem...

2013. máj. 12. 13:35
 13/29 anonim ***** válasza:
Szerintem igazából mindenki tisztában van vele, hogy nem meleg. Mindenki rámondja különösebb teketóriázás nélkül az ilyen emberekre, hogy meleg. Az tény, hogy b*zisan öltözködik, talán úgy is viselkedik, gondolom ezért nevezik annak... De ez manapság szerintem csak egy divatszó, sokaknak fogalmuk sincs, hogy mit jelent valójában.
2013. máj. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, ha valaki nem szereti, miért foglalkozik vele? tehát... na, m1, kösz az értelmes választ.
2013. máj. 12. 13:58
 15/29 FannaL ***** válasza:
Én nem utálom, tetszett az a strandos zenéje. Igen, az öltözködése kiakasztó. Szerintem senki sem tartja melegnek, csak az a menő, ha úgy mondja, mert a barátok nagyot nevetnek rajta. Meg ugye neki bejött az élet. Megvan neki mindene. Bár én sajnálom is(az élete a sajtó miatt nem a legfényesebb), meg idegesítőnek is tartom, hogy tényleg mindig ő van a középpontban. Bár azt is elégg é gáznak tartom, hogy sokszor olyan emberek szólják le akik semmit sem tudnak róla, egyszer azt mondták, hogy már gyerekkora óta megkapott mindent appucitól, anyucitól, na innen látszik, hogy nem is tudnak róla semmit, de már rögtön fikázzák, mivel menő. Tehát én nem utálom, de nem is szívszerelmem. De azokat is megértem akik tényleg utálják, a középpont miatt, meg azokat is akik nem szeretik a zenéjét, nem lehet mindenkinek ugyanolyan ízlése.
2013. máj. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Több oka van.


a) Egy tehetségtelen senki, zenebohóc. Az igazi sztárokhoz képest a fasorba nincs, csak a médiahype miatt gerjed ennyire rá mindenki.


b) Enyhén visszataszító jellemű, beképzelt alak.


c) Az összes befolyásolható tinipcsának ő az ideálja, és a normális pasasokat észre se veszik.


Elegendő indok?

2013. máj. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 FannaL ***** válasza:
"Enyhén visszataszító jellemű, beképzelt alak." Na én ezt nem szeretem. Találkoztál már vele? Nem. Azt csak személyesen tudod eldönteni, hogy milyen is igazán. Beképzelt, szerintem ha 19 évesen sztár lennél a családodnak millióik lennének csak miattad, szerintem tuti te is az lennél. :D De egyébként most olvastam, hogy mennyit adományozott a szegény gyerekeknek. :)(Szintén a középpontban volt, és azt rühellem.) :D
2013. máj. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

és igen, találkoztál vele, hogy tudod hogy beképzelt??

ha neked is meg lenne mindened, ami kell, plusz még minden nap több millió... hát te sem így beszélnél...

2013. máj. 13. 06:40
 19/29 anonim ***** válasza:

"Na én ezt nem szeretem. Találkoztál már vele? Nem. Azt csak személyesen tudod eldönteni, hogy milyen is igazán."


Valahogy nem vonz hogy ilyen nyálas idiótákkal találkozgassak :) Mellesleg mégis miben, mitől lenne más mint SP meg a hasonszőrűek?


" szerintem ha 19 évesen sztár lennél a családodnak millióik lennének csak miattad, szerintem tuti te is az lennél."


Nagyon nem. Az emberi jellem nem pénz kérdése. Ha pedig igen, nos akkor az illetőre tökéletesen igaz az 1. § (visszataszító jellemű alak).

2013. máj. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
jó, én szeretem és nem nagyon tűröm, hogy ócsmárold. kösz, megírtad a válaszod, mástól is várom!
2013. máj. 14. 06:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!