Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Fiúk/Lányok! Miért nem szereti...

Fiúk/Lányok! Miért nem szeretitek Justin Biebert?

Figyelt kérdés

Jó, én azt megértem, hogy furán öltözködik, és hogy kicsit EGO (ki nem lenne az, ha 19 évesen több milliója lenne..?), de már nem lányos a hangja, és a haját is levágták. Akkor miért utáljátok? Lehetőleg a válaszotokat indokoljátok meg! Köszi :)

15/Belieber


2013. máj. 12. 08:00
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem például az a legnagyobb bajom, hogy a csapból is ő folyik! Most csak gondolj bele! Ha neked is állandóan nyomatnának valakit, aki nem érdekel. Egy idő után nyilván inkább ellenszenves lesz, mint kedvenced! Ha valakinek valaki nem tetszik, akkor azt ne kelljen állandóan néznie/hallgatnia!
2013. máj. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm az értelmes választ! :)
2013. máj. 12. 08:06
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert ő tipikusan az a jelenség aki 15-16 évesen elk*rvult a médiának a pénz miatt. + a megjelenése:D
2013. máj. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
okéé :DD én szeretem ♥
2013. máj. 12. 08:27
 5/29 happyday ***** válasza:
azt nem állítom, hogy tehetségtelen, és azt sem, hogy b u z i , de eladta magát, és a stílusa sem tetszik. túl kommersz.
2013. máj. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Kommersz? :'D az mi?
2013. máj. 12. 10:14
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

A zenetörténelemben egyszerűen egy senki, és mégis egy húdenagy tehetségnek tekintik... És milliókat kap, mert elkornyikál valami borzalmat. JB így, JB úgy, JB ezt csinálta, JB azt csinálta, ne bántsátok szegény JB-t. A csapból is ő folyik, így érthető, hogy az emberek megunják, megutálják. Miért imádnak ennyien egy ilyen tehetségtelen, öntelt gyereket? Szinte már sajnálom, hogy ilyenné tette a média. Mert nem tudom megérteni, hogy miért öltözködik ilyen b*zisan, hogyha nem az? A válasz az, hogy a média tette ilyenné.


Elnézést a nyers fogalmazásért, ha a kérdezőnek rosszul esne.

2013. máj. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló problémáim vannak vele. Először is, az alapból nem tetszik, ha egy előadó csak a menedzserek és befektetők bábja, nincsen önálló stílusa, csak az amit a befektetői és menedzserei ráerőltetnek, hogy felkapott lehessen, a tinilányok pedig odáig legyenek érte. Másodszor pedig, gyűlölöm, ha valamilyen zenét annyira nyomnak, hogy még a csapból is az folyik, annak ellenére, hogy egy elég szűk rétegen kívül kutya sem kíváncsi rá.
2013. máj. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Én is szoktam mondogatni h így Bíber meg úgy, de ez csak poénból. Nincs vele bajom semmit nem is tudok róla sose hallottam még egy számét se. Akik meg utálják valszeg féltékenyek a pénzére meg a nőire, a többi aki szidja poénból az meg csak ingyen reklám neki.
2013. máj. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Tehetségesnek tartom, de helyesnek egyáltalán nem. Ízlés dolga.


Nem utálom, de nagyon idegesítő hogy minden újság csak arról szól, hogy füvezett, meztelenkedett.. oké hogy történtek az életében gondok, de ne így hívja fel magára a figyelmet.


Meg nem tetszik ez a metroszexuális öltözködés.

2013. máj. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!