Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti szeretitek Justin Biebert?

Ti szeretitek Justin Biebert?

Figyelt kérdés
Indokoljátok meg miért/miért nem.és irjátok le a korotokat és a nemeteket.
2013. jan. 14. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem szeretem.

Nálam másnál kezdődik a valódi tehetség....

20/L

2013. jan. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kinél?
2013. jan. 14. 17:32
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Én sem szeretem, egyáltalán nem az én ízlésem a gyerek, a rajongóitól meg egyenesen kivagyok, tisztelet és becsület a kivételnek.

Véleményem szerint (te akartad tudni) elég rossz módon használja ki a hírnevét. Milliók néznek fel rá, ő pedig annyit ért el, hogy amikor (mellesleg elméletileg hamis) képek kerülnek fel róla az internetre, amin drogozik, a rajongói szétspammelik a Twittert, azzal fenyegetve a fiúkát, hogy addig fogják vagdosni az ereiket, amíg le nem áll a drogról. Ezzel poént csinálva az általuk "büdös emós"oknak hívott emberekből, akik tényleg ilyen problémákkal küzdenek.

A számait meg ilyenjeit nem szeretem, mint mondtam, nem a stílusom, és egész sikeresen el tudom kerülni.


Nem akartam senkit megbántani, csak a véleményem... :D

15/L

2013. jan. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kösz a választ.amugy én sem szeretem,csak akarok egy kicsit szotakozni rajta h ki hogy szidja.xd.unatkozok:-P
2013. jan. 14. 19:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem, nem a stílusom, sem mint "énekes" sem mint pasi (bár szerintem még nem elég idős ahhoz hogy annak lehessen nevezni, legalábbis úgy néz ki, mint egy 14éves). Szerintem méltatlanul van ekkora sikere, nem sok mindent tett le az asztalra, gondolom a rajongók már itt meglincselnek, szóval folytatom tovább xD Taknyos kis tizenéves, aki azt képzeli magáról, hogy ő a világ legjobb énekese,sőt inkább embere, vagy nem is tudom... A barátnőjét se csipázom, de szerintem még mindig tehetségesebb, mint Justin, és közben meg olyanokat mondd róla, hogy ő jobbat érdemel annál a csajnál. Meg úgy látom most nőtt 1 kis izma (de nekem több van ha-ha 14/l), és már mindenkit pörgőrúgással akar lerugdosni. Én csak leírtam a véleményem, ezért nem kell lepontozni, és se teszem azokkal, akik pozitív kommenteket írnak. De a legrosszabb az egészben, azok a rajongói, persze nem mind, nagyon normálisakat is ismerek! Osztálytársam (fanatikus rajongó, mindig informál vele kapcsolatban, de cserébe ő is megnézi az enyémeket :D) küldött egy cikket, amiben az van, hogy a rajongói, egy másik ember halálát kívánják, azért mert azt merte írni, hogy nem lett egy nagy durranás az új album (asszem az All time low énekeséről van szó). Meg egy motorbalesetben elhunyt metál énekesről mondták, hogy megérdemelte. Azért ez szerintem kicsit durva... Lehet hogy ezek a one direction rajongói voltak egyébként, nem tudom, ha igen, akkor bocsi. De az viszont biztos Justin rajongói, akik felvagdosták ez ereiket, mert füves cigit szívott a csávó, ahogy azt előttem is írták, és teljesen igaza van neki, mert ez egy komoly betegség, nem értem mért kellett ez...
2013. jan. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Imcsizeeem, nagyon cukcsi és életem szerelmeeee.Hihetetlenül imájdom úgy aho van <333333333


Az egész jelenséget utálom, lehet, hogy van hangja, de teljesen átlagos. Nem hiszem el hogy miért van egyáltalán ott a zeneiparban.. Phujjj

2013. jan. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a szart is kikúrnám belőle


47F

2013. ápr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!