Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Byealex-ről?

Mit gondoltok Byealex-ről?

Figyelt kérdés

2013. márc. 27. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
b*zisan néz ki
2013. márc. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
hogy egy vicc az egész ember
2013. márc. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Gonosz dolognak tartom h. századszorra is felteszik ezt a kérdést csak azért hogy több helyen gyalázhassák. Én sem kedvcelem a dalt, de ettől még nem fogom éveken keresztül ezért bántani. Változtat valamin az, ha mégtöbben szadizzák érte ?! ....
2013. márc. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
muszáj ezt minden nap megkérdezni?-.- keress rá a többi ilyen kérdésre és nézd meg a válaszokat. veszekedést akarsz, vagy mi? nekem szimpatikus, tetszik a dala.
2013. márc. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
81%
Az lehet, hogy valakinek nem tetszik a külseje vagy a hangja , de nincs mit tenni ő képviseli az országunkat és akármennyire is nehezünkre esik segítenünk kell neki. És szerintem ne azzal foglalkozz, hogy mások mit gondolnak róla . Legyen egy saját elképzelésed, de mivel nem ismerjük olyan alaposan ezért szinte csak a külsejéről és a kisugárzásáról mondhatunk valamit.
2013. márc. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Nem tetszik a dal és az ember se szimpatikus de megnyerte és kész. Ezen a gyűlölködés se fog változtatni. Ha fene fenét eszik akkor is ő lesz ott és nem más. És könyörgöm mit vártok? Ha már mi itthon szétszedjük a saját képviselőnket akkor mi lesz kint? Én se örülök neki de akkor is az ő neve mellett lesz a magyar zászló ami kéne hogy jelentsen valamit. Amúgy meg ha PSY híres lett miért ne lehetne ő is bejövős? :P :D
2013. márc. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
nekem abszolút smemi bajom vele, és szerintem ezzel sokan vannak így. minden előadónak megvannak a rajongói és az utálói. azzal, hogy interneten anonymusként szapulja bárki is őt, azzal abszolút semmit sem ér el. nem személyes.
2013. máj. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%
Szégyen az ember is a dal is. Egyszerűen nem tudom szavakba önteni mennyire sz.r!
2013. máj. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
ja, és most, hogy tizedik lett, vagyis elérte a 3. legjobb helyezést amit Magyarország valaha kapott, már hű de büszkék vagytok. ahelyett, hogy fikáztátok,inkább megtartottátok volna magatoknak a véleményeteket, és összefogtatok volna, hogy szurkoljatok és bátorítsátok Alexet...
2013. máj. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szerintem jó számai vannak és nem bnzis a kinézete egyáltalán...asszem hipszternek hívják az ilyeneket..

jó mondjuk igaz, az Euroviziós dalfesztiválra nem pont őt kellett volna küldenünk, bár így is tök jó helyezést értünk el..

2013. aug. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!