Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Jade Handkammer-...

Mit gondoltok Jade Handkammer-ről?

Figyelt kérdés

nagyon megoszlik az emberek véleménye ezzel a lánnyal kapcsolatban..

[link]


2013. márc. 25. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
nincs bajom vele, soha nem kérdeztem tőle, nem a példaképem és nem tudom mi olyan nagy cucc benne
2013. márc. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem szép képeken meg videókban de mondják h élőben csúnya csak képeken szép...azt mondja h "kövér,duci,túl sokat eszik blah blah blah.." közben azért van róla 8 kép ahol rövid haskipólók vannak rajta.és azokhoz bezzeg nem írja h "dagadt" meg amúgy is miért tenné ki ha nem vékonynak tartja magát?!kissé zavaros....ennyit a külsejéről.szerintem kicsit nagyképű és megjátsza magát de ő is ember,hibázik és nem kéne ennyit sértegetni szerintem mert 99,9% az oltogatóknak nem ismeri (00,1% lehet h igen..nem tudom) ahogy én sem..de én még sosem írtam neki sértőt se semmit és nem csináltam "jade utálók" csoportot stb.. mert NEM ISMEREM.nem szeretem mert vannak furcsa dolgai de nem süllyedek ennyire mélyre mint a többi ember aki nem kedveli. (nálam jobban.) azt tudjátok h vágdossa a kezét miattuk??!!nem tudják a szavak súlyát!amúgy pedig azt el kell ismernek h ezektől függetlenül mindenkivel kedves ez a lány.ez a véleményem hadkammer jaderől.
2013. máj. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 IviczK ***** válasza:
Nincs különösebben bajom vele. Nem nagyon ismerem. Viszont annyit én is meg tudok állapítani, hogy eléggé nagyképű. Van pár ügye. A barátai amit írnak róla, az jön le, hogy Jade egy-egy srác miatt elhanyagolja a barátait. Nem kellene annyit sértegetni. Amúgy én szépnek találom és a barátnőm ismeri... Ő azt mondja jófej. Lehet. Mondjuk én jobb szeretek megismerni valakit, mielőtt megítélem:D
2013. okt. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!