Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Most mit esztek annyira ezen...

Most mit esztek annyira ezen a négy fiún? (lent)

Figyelt kérdés

Ezt a Big Time Rush-ra értem.Van pár jó számuk és helyesek.Igen és?

Ismeritek őket?nem

Tudjátok igazából milyenek?nem

Lehet mondjuk azt hiszitek milyen jó banda csak mert helyesek és jó számaik vannak és közben kiderül hogy totál rossz emberek csak a rajongók előtt teszik a fejüket.

Szerintem hangjuk sincs és még csak nem is helyesek.

Most mi olyan jó bennük? :P



#big time rush #négy fiú #esztek
2013. márc. 22. 12:06
1 2
 11/17 Prihoda Vanda válasza:

És mivan akk ha nem ismerem őket attól még szeretem és nem tom h honnan vetted h csak a rajongók előtt teszk a fejüket

amúgy meg ízlés kérdése ha nem szereted őket akk sem kell fikázni őket

2013. ápr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
jó akkor bocs de akkor is semmit sem tudni biztosra. :P
2013. ápr. 15. 19:25
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves akárki!


Képzeld,hogy azt esszük,mi Rusherek,ezen a 4 fiún,hogy:

-iszonyat tehetségesek (ha megcáfolnád,ezt tudom rá mondani: talán te jobb számokat tudnál írni,vagy esetleg jobban énekelsz náluk? Majd ha igen,akkor pattogj itt,hogy nincs hangjuk :) )

-nagyon is helyesek ( ha megcáfolnád,ezt tudom rá mondani: nem az én bajom,hogy rossz a szemed/ízlésed.Menj el szemészetre,és ne egyél ennyi savanyúságot,aztán majdcsak megvilágosodsz!Mellesleg ilyen fiúk nem jönnek veled szembe az utcán ;) )

-nem játsszák meg magukat (ha megcáfolnád,ezt tudom rá mondani: te talán ismered őket?? Nem? Mindjárt gondoltam. :) Én sem,de tudod,érzem..... Mellesleg van egy tulajdonság,aminek a becses neve "őszinteség".Na,az náluk megvan! Hogy miért is? Mert a hazug ember szemében látszik,hogy nem mond igazat.Ők viszont,amikor elmondják,hogy "We love you,Rushers" teljesen őszinték.Amikor a koncertjeiken elmosolyintják magukat (elég sokszor) ,látszik,hogy boldogok,hogy ennyien szeretik őket,és nem csak viccből mondják,hogy "We love you".És még egy dolog.Ugyebár a legtöbb sztár sosem hibázik,és tökéletes,ők magukra vállalják,hogy nem azok,és sokszor hibáznak!!Azért ez egy becsülendő tulajdonság.)

-jó a hangjuk,és jók a számaik (ha megcáfolnád,ezt tudom rá mondani: Majd ha te jobb dalokat írsz,meg milliók elismerik ,hogy jó a hangod,elhiszem,hogy a BTR nem jó.De mivel ez az elkövetkezendő 10000 évben nem nagyon valósul meg,sajna nem hiszem el :P Tudod,kezdetben a kiadó írta nekik a dalokat,de a 2. és a 3. albumukon a számokat teljesen ők írták! De várj csak! A számaikat NEM a rádiónak írják,hogy majd ezt nyomassák orrba szájba,és nem is ilyen tingli-tangli számok,amiknek semmi értelme sincs (lásd: one direction összes száma),hanem van lényegük,minden egyes szám szól valamiről,és a rajongóiknak írják a számokat!! :)


Egy szó,mint száz,a BTR egy kiváló együttes! :)

2013. jún. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Prihoda Vanda válasza:

Ha nem szeretik a rajongóikat akk ez itt mi????

http://www.youtube.com/watch?v=H9c-fpC-27o&NR=1&feature=ends..

2013. júl. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#13

:( szerintem az 1D számainak is van mondanivalója...:(

én mindkettőt imádom,amúgy egyetértek veled:)

2013. aug. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
én csak annyit tudok kérdezni a kérdezőtől: és a te kedvenc énekeseden/bandádon mit eszel?:P bocs hogy kérdésre kérdéssel válaszolok,de most komolyan.
2013. okt. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Ha csak olyan alapon kehetne valakiert rajongani hogy ismered oket akkor senkinek nem lenne rajongoja. Egy rajongo sem ismer igazan egy hiresseget.
2014. jún. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!