Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kik ezek a híres rock mérföldk...

Kik ezek a híres rock mérföldkő emberek ezen a képen? (utolsó vacsora rock star)

Figyelt kérdés

Megtudnátok mondani az összes nevét?


[link]



2013. jan. 9. 20:55
 1/10 anonim válasza:
Nem ismerem az összeset (de lehet csak nem ismerem fel őket). Bal oldalon a felső sorban az a szörnyféle az Iron Maiden Albumborítóin szokott megjelenni. Jobb oldalon az alsó sorban a Metallica énekese JAMES HETFIELD, felette a Kiss nevű zenekar (gondolom énekese). Mellettük az Aerosmith énekese Steven Tyler van. A piros szemüveges talán Bono a U2-ból, középen lévőre én azt tippelem hogy Kurt Cobain. Nem biztos hogy mindegyik jó de én őket ismertem fel. Remélem segítettem :)
2013. jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Középsőtől jobbra Mick Jagger (Rolling Stones) és Robert Plant (Led Zeppelin), középsőtől balra Axl Rose (Guns 'N Roses), középső mögött Robert Smith (The Cure, mellette (ebben nem vagyok biztos) Klus Meine (Scorpions)
2013. jan. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az Iron Maidenes emberkétől jobbra pedig Joey Ramone áll.
2013. jan. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A bal szélső (az Iron Maiden szörny alatt) asszem a Radioheadből van (nevet sajnos nem tudok.) Mellette, szintén nem biztos, de az arca kicsit olyan Roger Waters-ös (Pink Floyd.)
2013. jan. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
az asztal alatt meg cicolina ügyeskedik :)
2013. febr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
jobb oldalról a bajszus a lemmí kilmister a motorhead énkese/gitárosa
2013. márc. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A középső meg Kurt Cobain :))
2013. ápr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, a középső Kurt Cobain <3

Talán tényleg ő Jézus, hasonlított rá, és nem csak külsőleg..

2013. aug. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gene Simmons a Kiss-ből jobb oldalon áll.
2014. dec. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tom Benko ***** válasza:

Eddie (Iron Maiden), Joey Ramone (Ramones), Robert Smith (The Cure) bal odalon. Jobb oldalon az elsőt nem tudom, a következő Steven Tyler (Aerosmith) és Gene Simmons (KISS).


Az alsó sorban a harmadik Axl Rose (Guns'n'Roses), Kurt Cobain, Egy ismerős, de nem jut eszembe, Robert Plant (Led Zeppelin) és James Hetfield (Metallica)

2017. febr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!