Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Most komolyan, ti mit esztek...

Most komolyan, ti mit esztek ezen a Csobot Adélon? (xfaktor)

Figyelt kérdés
Szerintetek tényleg olyan jó és van hangja?? Olyan hamisan énekelte a call my maybe-t is,hát hasonlítsátok már össze az eredetivel..Komolyan nem halljátok hogy hamis?? Mindenki isteníti pedig semmi keresnivalója itt,csak annyi hogyx jó a színpadon meg az első dala jó volt amivel bekerült. De nem hogy jobb lenne,egyre rosszabb..Felháborító,a mentorok hogy nem hallják hogy nem elég jó az xfaktorba?? Most csak azért juttaták volna tovább mert jól mozog a színpadon vagy mi?? Mert hogy hangja nincs az fix..
2012. okt. 22. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek veled. Borzalmas ahogy énekel. Menjen színházba színészkedni. A mentorok meg rendesen süketek.
2012. okt. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
53%
egyszer elénekelt jól egy zeneszámot. nincs jó hangja, unalmas, az x faktor is unalmas és primitív műsor. viszont a lány szexi. vágykeltő. ez bőven elég. te meg a szám címét sem tudod leírni, de azért uszítasz. ne légy irigy.
2012. okt. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
jajj jó itt nem a szám címe a lényeg csak nem értem mit keres itt. Hidd el ez nem irigység csak borzalmas hangja van.. Csak ezt a legkönnyebb mondani hogy "irigység" meg minden. Te sem szeretsz mindenkit,akkor ennyierővel te is irigy vagy azokra akiket te utálasz.. de ez annyira hülyeség hogy irigységből mondják hogy adél egy kalap sz*ar.. Tényleg nincs jó hangja neked nem tűnik fel?
2012. okt. 22. 11:36
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Én is egyetértek veled. Szerintem egyébként a mentoroknak sem tetszik, és valószínűleg Miklós is hallja milyen hamis, hiába a mentora, csakhogy nekik azt kell mondaniuk a produkciókra, ami előre meg van írva.
2012. okt. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon béna. Én megőrülök tőle. Rossz a hangja.

Miki is csak a nézettség miatt juttatta tovább. És a stílusa is undorító. És nagyképű. Szemtelen. Elég.a.pontokból...

2012. okt. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%
Én bírom, aranyos, pozitív, sugárzó. És nekem tetszik a hangja is, bár igaz, az utolsó nem volt olyan jó, de az azok hiábja akik egész múlthéten azt hangoztatták, hogy csak egy stílusban ud énekelni. Ne mondd, hogy csak az első száma voplt jó, mert ezen meg a Katy Perryn kívül mind jó volt. Bár nekem azokkal se volt bajom. De az elő élő adás pl magasan ő volt a legjobb.
2012. okt. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
szerintem tehetsegesebbek is vannak nala. meg akkk mar a taborban kiestek azok kozott is voltak jobbak mint adel.de oke volt olyan produkcioja hogynem volt annyira rosz de azert nehanx helyen elev hamamis.lehet a dal nem jo amit valasztanak vagy nemtudom de nem itt a helye...mert azert annyira nem tud jol enekelni
2012. okt. 22. 21:20
 8/11 anonim ***** válasza:
az egész X-faktorban nincs egy jó hangú ember se :) az egész egy vicc.
2012. okt. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát igen,egyre romlik a színvonal :/ Az amerikai xfaktorba az ilyen hangokat már a válogatón két lábbal rugdosták kifele,alig van tehetséges személy ebbe az xfaktorba.. 1-2 van aki úgy tényleg nagyon jó és megállja ahelyét az élő showba
2012. okt. 31. 14:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Amit ma csinált a 99 luftballonnal, az maga volt a katasztrófa.
2012. nov. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!