Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Most mit esztek annyira ezen...

Most mit esztek annyira ezen a négy fiún? (lent)

Figyelt kérdés

Ezt a Big Time Rush-ra értem.Van pár jó számuk és helyesek.Igen és?

Ismeritek őket?nem

Tudjátok igazából milyenek?nem

Lehet mondjuk azt hiszitek milyen jó banda csak mert helyesek és jó számaik vannak és közben kiderül hogy totál rossz emberek csak a rajongók előtt teszik a fejüket.

Szerintem hangjuk sincs és még csak nem is helyesek.

Most mi olyan jó bennük? :P



#big time rush #négy fiú #esztek
2013. márc. 22. 12:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem őket, de kicsit zavaros, amit írsz.


"Van pár jó számuk és helyesek.Igen és?


csak mert helyesek és jó számaik vannak


Szerintem hangjuk sincs és még csak nem is helyesek."


Most akkor hogy is van szerinted?

2013. márc. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

hát azért írtam így mert a rajongók szemszögéből írtam azt hogy helyesek és jó számaik vannak.


az én szemszögemből írtam hogy nincs nagyon hangjuk és nem is helyesek. :)

bocs próbálok majd érthetőbben fogalmazni.de így már érted ugye?

2013. márc. 22. 13:01
 3/17 anonim ***** válasza:
Így már érthető...:D
2013. márc. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
oké.
2013. márc. 22. 13:26
 5/17 A kérdező kommentje:
na akkor lécci válaszolsz hogy annyira mi a jó bennük?
2013. márc. 22. 13:26
 6/17 anonim ***** válasza:
66%
Nekem a Big Time Rush a kedvencem. Minden számuk megvan és a sorozatot is állandóan nézem. Az igaz, hogy jó színészek a filmben, de a valóéletben kicsit sem játsszák meg magukat!! Nem tudom honét vetted ezeket a baromságokat, de amit kérdeztél az egy nagy hülyeség! És hogy mit bírunk bennük, mi rusherek? Egyrészt qrva jó hangjuk van, akármit is mondasz rájuk, másrészt, ugyanolyan hétköznapi emberek, mit mondjuk a One Direction. Azt meg pláné nem értem mért pont a Big Time Rush-t hoztad fel, amikor vannak náluk sokkal rosszabb bandák ezen a téren. Ha a BTR-ra ilyet mondasz, akkor mit mondanál a B.A.P.-re!? Ha megnézed ezt: [link] akkor írd meg róluk is a véleményed, mert nagyon kíváncsi lennék rá! És ezt a példát azért hoztam fel, hogy lásd, hogy a Big Time Rush-tól van 1000-szer rosszabb! És a B.A.P. -n a legmeglepőbb talán, hogy mind fiúk!
2013. márc. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

ez oké csak ugye most arra kéne válaszolni hogy mi tetszik annyira rajtuk. a hangjuk szerinted jó. szerinted helyesek. és azt honnan veszed mondjuk hogy jófejek? nem ismered őket.

nem sértésből mondtam csak kíváncsi vagyok a véleményekre.

egyébként vannak BTR-nél rosszabb bandák én ezzel is tisztában vagyok.

2013. márc. 29. 10:19
 8/17 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, és csak azért nézem őket, mert van 1 tv sorozatuk ami rohadt vicces :D.Ja + jók a számaik.Hogy miért jók? Mert értem, hogy miről énekelnek :P
2013. ápr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Prihoda Vanda válasza:
igen is helyesek igen is jó a hangjuk és te ismered őket h ilyeneket mondasz?? gondolom nem hát akkor? lehet h én sem de attól még szeretem őket nagyon ők a kedvenc bandám a sorozatuk is jó
2013. ápr. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
én sem ismerem őket igazán. de ti sem. azért mert tudjátok mikor születtek meg ilyenek, attól még azt nem tudjátok igazából milyenek.
2013. ápr. 14. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!