Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szeretitek az 1D-t? :D

Szeretitek az 1D-t? :D

Figyelt kérdés

Imádom! *.*

Ti szeretitek? És ha igen, ki a kedvenecetek? :D

Nekem Boobear! <3



2013. jan. 20. 20:58
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
77%

egyébként a kérdező azt kérdezte hogy szeretjük vagy nem.

igennel vagy nemmel kellett volna válaszolni és ehelyett egyes sértegetők elkezdik még szidni is.menjenek a fenébe.

2013. febr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 ~Ash~ ***** válasza:
100%
Imádom őket!^^ És Zayn a kedvencem.:3 <3
2013. febr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 A kérdező kommentje:

chelsi1212:

ITT AZ ÉSZ ÖCSÉM!!! XD

Köszönöm, hogy kiállsz mellettem, sajnos el kell viselni, h vannak nehéz felfogásúak...:D

2013. febr. 20. 18:59
 34/58 anonim ***** válasza:
Imádoom!
2013. febr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
53%

IMÁDOOOOOOOOOOOOOOM! <3<3 *o*

Nekem Harry a kedvencem. :DDD <3

2013. febr. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
100%

imádom őket :) Zayn a kedvencem :)

Képzeljétek én sem vagyon 12éves és mégis szeretem őket. és nem melegek azért mert FIATALOK, TEHETSÉGESEK, BARÁTOK és amiért EGYÜTT ZENÉLNEK. nem véletlen értek el ennyi mindent:) akkor mondjátok rájuk, hogy "nem zene amit csinálnak", ha ti jobbat tudtok. és velük szemben vannak előítéleteitek, mikor a döntéseiket (pl öltözet, hajviselet) általában nem is ők hozzák, hanem a menedzser mert "mindenben meg kell fel felelniük". vannak olyan emberek is, akik reálisan látják a dolgokat. nem azt mondják, hogy melegek, kis fiúk stb., hanem annyit, hogy ez nem az ő zenei ízlésük. ennyivel is meg lehet oldani, nem kell másokat kritizálni. ne legyetek ilyen gyerekesek! ezer köszönet a kivételeknek.

19/L

2013. febr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 Bogii10 válasza:
Imádom őket!:) Minden nap suliba menet őket hallgatom, és valamivel jobb lesz a kedvem is :)
2013. febr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondjátok, igennel vagy nemmel kellett volna válaszolni - amit nagyon sokan meg is tettek, csak sajnálatos módon az elvakult rajongók őket is lepontozták, leszólták. Pedig a "nem szeretem", "nem az én stílusom" teljesen elfogadható válaszok, nem is értem, mi bajotok van vele. Aki mocskolódik, kulturálatlanul szidja őket, az meg is érdemli, hogy lecsesszék, de pusztán azért, mert a "szereted-e őket" kérdésre valaki nemleges választ ad, azért nem kell kiakadni.

Valamint még azt sem értem, miért hangzik így a kérdés: "Szeretitek az 1D-t?", ha szemmel láthatóan csak "igen" választ fogadtok el.

2013. febr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
75%
aki csak egy sima nemmel válaszolt tudtommal senki nem cseszte és pontozta. bocs de ez így van. ;)
2013. febr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
és még te vagy kiakadva?engem hogy lepontoztak egyesek. cccccc
2013. febr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!