Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lányok, nők! Láttátok már...

Lányok, nők! Láttátok már ezeket a beszélgetéseket?

Figyelt kérdés

Szily Nóra beszélgetése ismert emberekkel. Most a hangsúly nem azon van, hogy ismertek, hanem a témán, az életstíluson stb.

Ha van időtök, nézzetek be pl. az Ördög Nórával, vagy Janicsák Vecával folytatott beszélgetésbe.

Én fiatal nőként (24) annyira határozottnak, magabiztosnak, (cél)tudatosnak látom őket ezekben a videókban.

Vajon tényleg minden nap, minden szituációban ilyenek? Mert mindenről olyan "lazán" beszélnek, mintha könnyű lenne tartani a céltudatosságot pl.

Ahogy beszélnek, amikről mesélnek, ahogy megfontoltan használják a szavakat, annyira összeszedettnek tűnik minden körülöttük.

Ahogy megnéztem a két említett videót, arra gondoltam, én is ilyen akarok lenni( nem Ördög Nóra vagy Janicsák Veca -akit egyébként sem kedvelek- maga "nyűgöz le", hanem a határozottság és tartás, ami sugárzik róluk) mert az én életem, mindennapjaim nem ilyen összeszedettek, mint ahogy ők mesélnek a magukéról.

Ti mit gondoltok erről?


2013. jan. 14. 23:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy soha nem bizonytalanodom el, de én céltudatos vagyok elég fiatal korom óta. A gimnáziumban tudtam, hogy hova akarok felvételizni, felvettek. A főiskolán tudtam, hogy én idő közben férjhez akarok menni és gyereket akarok szülni. Férjhez mentem, szültem, lediplomáztam. Jó munkahely volt a célom, miután a gyerek oviba megy. Megkaptam. Szép házat szerettem volna. Megvettük. Határozott vagyok, céltudatos, amit akarok általában elérem, mert teszek érte, nem várom, hogy számba repüljön a sültgalamb. Megfontolt is vagyok, nyugodt természet, nem beszélek gondolkodás nélkül. Nem bántok meg feleslegesen embereket azzal, hogy olyat mondok, amit nem kellett volna. Nem láttam ezeket a videókat, de úgy gondolom, hogy én sem törnék meg, bárkivel kéne beszélnem, és nem sok olyan helyzet lenne, mikor ne lennék határozott és magabiztos. Valószínűleg mindig is ez vitt előre, hogy nem tutyimutyi voltam, hanem kiálltam magamért és a céljaimért. Anélkül, hogy nagyszájú, arrogáns vagy fellengzős lettem volna. 28/N
2013. jan. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nem néztem meg a videókat, de láttam pár ilyen riportot. Azt gondolom, ha valakinek bejött az élet, akkor könnyen osztja az észt. Simán bemesélheti magának és nekünk is, hogy az összes sikere kizárólag az ő érdeme, az ő előrelátásának, terveinek, szorgos, kitartó, kemény munkájának az eredménye, véletlenül sem játszott közre se szerencse, se jó ismerős, se semmi más. Másrészt nem tartom kizártnak, hogy ha ezek a beszélgetések rejtett kamerával készülnének, tök más válaszokat kapnánk.
2013. jan. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!