Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lányok, nők! Láttátok már...

Lányok, nők! Láttátok már ezeket a beszélgetéseket?

Figyelt kérdés

Szily Nóra beszélgetése ismert emberekkel. Most a hangsúly nem azon van, hogy ismertek, hanem a témán, az életstíluson stb.

Ha van időtök, nézzetek be pl. az Ördög Nórával, vagy Janicsák Vecával folytatott beszélgetésbe.

Én fiatal nőként (24) annyira határozottnak, magabiztosnak, (cél)tudatosnak látom őket ezekben a videókban.

Vajon tényleg minden nap, minden szituációban ilyenek? Mert mindenről olyan "lazán" beszélnek, mintha könnyű lenne tartani a céltudatosságot pl.

Ahogy beszélnek, amikről mesélnek, ahogy megfontoltan használják a szavakat, annyira összeszedettnek tűnik minden körülöttük.

Ahogy megnéztem a két említett videót, arra gondoltam, én is ilyen akarok lenni( nem Ördög Nóra vagy Janicsák Veca -akit egyébként sem kedvelek- maga "nyűgöz le", hanem a határozottság és tartás, ami sugárzik róluk) mert az én életem, mindennapjaim nem ilyen összeszedettek, mint ahogy ők mesélnek a magukéról.

Ti mit gondoltok erről?


2013. jan. 14. 23:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2013. jan. 14. 23:23
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Azt,hogy kisminkelve,belőtt hajjal,drága ruhákban egy kamera előtt x ideig könnyű a magabiztos,határozott,céltudatos,törhetetlen dívát eljátszani.Nyilván nem látod azt,amikor otthon mackógatyában kavarják a pörköltet,és azon gondolkodnak,mit kéne vásárolni még,miközben csörög a telefon,és két adag mosatlan még a szennyes tartóban figyel,a magánéletük romjai pedig eltakarításra várnak néhány kiadós problémával megfűszerezve.
2013. jan. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem néztem meg a videót, de A sztárok a legtöbb esetben ismerik a nekik szegezett kérdéseket főleg magyarországon. Onnan már csak be kell gyakorolni a válaszokat és ennyi. Én soha nem voltam féltékeny erre a képességükre,mert nem mindig van velük.

Csak nézz meg pár videót, külföldi hírességről könnyebb ilyet találni, de ők is hibáznak vagy mondanak hülyeséget.

Volt olyan kedvencem aki kétségbeesett mert a vörösszőnyegen nem futott össze a legjobb barátnőjével. Míg más egy átlag beszélgetést szexuális töltetűvé változtatott egy rosszul megfogalmazott válasszal és zavarba hozta saját magát.

Ugyanúgy emberek, mint mi.

2013. jan. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam az előbb, ellentétben azzal, amit leírtam. =)

Viszont tetszik az a "stílus", amit a videóban látok.

2013. jan. 14. 23:33
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Kettes: ez gyonyoru volt!:D De komolyan!
2013. jan. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak írtam az előbb.
2013. jan. 14. 23:34
 7/12 anonim válasza:
Napi 24 òrában senki sem tökéletes.Az csak a látszat.
2013. jan. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szily Nórával ráadásul még könnyebb ilyennek látszani. Mindig hihetetlen tisztelettel és szeretettel közelíti meg még a legellentmondásosabb "sztárt" is. Nagyon óvatosan, finoman fogalmaz és kérdez, talán ez is teszi.
2013. jan. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Akkor ezt neked írták kedves kérdező:


[link]


(A stílusától most tekintsünk el kedves szkeptikusok, amit közöl az a lényeg!)

2013. jan. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ezek a beszélgetések egyébként azért is ilyen gördülékenyek, mert Szily Nóra nagyon jól tudja beszéltetni az embereket. nagyon nagy tehetsége van hozzá. De ha belegondolsz, pont Ördögh Nóráról tudni, hogy évekig küzdött sikertelenül gyermekért, neki is kijutott szegénynek. Marha nagy teher lehet, ha valakinek ezt a magabiztos képet kell mutatnia. Ilyenkor mindig Marilyn Monroe jut eszembe.

Egyébként ezek a beszélgetések szórakoztatóak, egyet-kettőt én is láttam.

2013. jan. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!