Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van egy Barna Zsombor nevű...

Van egy Barna Zsombor nevű ember, aki a Barátok köztben Illés Pétert játssza. Van az Iwiwen róla egy adatlap de ezt biztos, hogy Barna Zsombor csinálta? Vagy valaki más, aki Barna Zsombornak adja ki magát?

Figyelt kérdés
Ez az adatlap, amit írtam: [link]
2009. júl. 27. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:

nem ez nem ő.én ismerem Zsombit,megvan az ismerőseim között.de nem adnám meg az IWIW adatlapját.végülis megtalálod ha akarod.de szerintem ne jelölgesd be.inkább csak az egyik fanklubot.


az IWIWen ő is az ISMERŐSEIT gyűjti.az igazi ISMERŐSEIT.bocsi

2009. júl. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ezen az adatlapján: [link] azt írja, hogy csinált egy másik Iwiwes adatlapot a rajongói számára, ahol az jelöli be, aki akarja. És az, amit most linkeltem, az biztos, hogy az ő adatlapja, mert képek is vannak rajta róla, amiket csak az igazi Barna Zsombor tehetett fel.
2009. júl. 27. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:

bocsi félreértettelek.azt hittem Zsombor "igazi" oldalát szeretnéd..

az lehet,h.ezt ő hozta létre,sok BK-snak van ilyen általuk létrehozott (rajongói)oldaluk.


amúgy az általad linkelt adatlap valóban Zsomboré:)


bocsi a félreértésért.!

2009. júl. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Amit a kérdésben linkeltél az tuti hogy az igazi Zsobmoré(az is),mert a meghívót az édesanyja küldte:)
2009. júl. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!