Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Michael Jackson . Legenda örökre?

Michael Jackson . Legenda örökre?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 14:51
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
34%

Michael Jackson-nak csak őrült rajongói vannak?


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__31..

2009. nov. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 A kérdező kommentje:
előző: vannak ELÉG érdekes emberek. ezz tény!
2009. nov. 26. 16:08
 33/57 anonim ***** válasza:
76%
képzeld szerintem meg michaeknél nincs nagyobb te köcsög!!!!!!!!!!!
2009. nov. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
94%
ide figyelj bu**kám lehet hogy az ókorban élsz és még életedben nem olvastál ujságot és nem néztél tévét te rohadt pakány MICHAEL JACKSON NEM VOLT PEDOFIL UGYANIS AZ A KÖCSÜG FASZ**PÓ GYEREK BEVALLODTA HOGY AZ APJA VETTE RÁ HOGY MONDJA EZT HOGY MICHAELNEK FITENIE KELLJEN PÉNZT MERT UGYEBÁR VANNAK IJEN KÖCS**GÖK A VILÁGBAN. ÉS A VILÁGON MINDEKI AZT MONDJA HOGHY MICHAEL A KIRÁLY SOKAL TÖBBEN MINT AKIK AZT MONDJÁK HOGY NEM TE CSAK NEM MERED BEVALANI TE KIS BU**I AMIKOR MEGHALT A TV-BE MINDEN EGYE ADON Ö VOLT ÉN NEM SOK OJAN SZTÁRT LÁTTAM HOGY AKI MEGHALT ÉS AZ ÖSSZES TV ADON ÖT ADTÁK JAH ÉS A FOKUSZBA IS MONDTÁK HOGY MICHAEL JACKSON VOLT A POPKIRÁLYA A HALLHATATLAN POPKIRÁLY TE KIS RÁKOSG**CI!ITT A BIZONYITÉK: http://www.youtube.com/watch?v=AFqhvifq28s
2009. nov. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 A kérdező kommentje:
remélem ez a "te köcsög" és a "b**ikám" nem nekem szolt.
2009. nov. 29. 14:07
 36/57 anonim ***** válasza:
56%
15-50 Elottem iro . Helyesen beszeltel. Csatlakozom a velemenyedhez.
2009. dec. 13. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
90%

15:50

Hát ne csodáld hogy egyből "veszettségi tüneteket produkálunk" amikor azt sem tudjátok kicsoda(tisztelet a kivételnek) és mondjátok itt rá hogy pedofil volt meg ilyenek...ha nem ismered akkor miért mondod azt? Soha nem olvasol újságot? Vagy csak a rosszat látod? És azért pedofilozod le mert láttad a tv-ben hogy azt mondják rá? Járj utána bocsánat járjatok utána a dolgoknak és aztán vádoljátok hülyeségekkel... ennyi. Visszatérve a kérdésre. Igen legenda örökre. Nem lesz még egy ilyen ember mint ő volt... Az biztos.

2009. dec. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
93%
Igaza van a 12:44-es válaszolónak! Olvasd/Olvassátok el a Moonwalker(Holdséta) című könyvét és megtudod/játok az igazságot.
2009. dec. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
94%
Legenda örökre. Fél év után, még mindig olyan nehéz szívvel gondolok Rá, mint előtte. :,(
2009. dec. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
90%

Hát igen.. egyetértek az előttem szólóval.:( De az megnyugtat hogy neki ott már jobb, ott már senki nem bántja őt mint itt. Ott legalább boldog és persze figyel minket és vigyáz ránk! :)(A)


We love you Michael!(LLL)

2009. dec. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!