Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Michael Jackson . Legenda örökre?

Michael Jackson . Legenda örökre?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 14:51
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
12%
" minden csoda három napig tart!" csak gondolj: Zámbó Jimmyre........
2009. júl. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
64%
Kicsi-nagy odaat mindenki egyforma.Mindenkinek lehet rola velemenye.Minden ember elet elvesztese veszteseg,de idovel a sebek begyogyulnak es lassan feledesbe merul.Aki szereti az hallgatja ezutan is a zenejet aki nem, biztoz most nem valtozik meg a velemenye rola.Isten nyugtassa.En nem szerettem sem igy sem ugy,o is csak egy ember a sok kozul.
2009. júl. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
98%
Üzenem minden kedves Michael-ellenesnek,h ő több jót tett a világgal 1 nap alatt,mint amennyit ti tesztek majd életetek során,vagy tetettek!szerintem a kisujjáig se értek fel!mit képzeltek,h csak így beszéltek róla??ő nem ember volt hanem isten!aki még egyszer a szájára meri venni,eltöröm a kezét,hogy legközelebb ne tudja leírni a véleményét,majd a nyelvét is kivágom,h még beszélni se tudjon!
2009. aug. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
89%
és ebből is látszik,h némely emberek mekkora s.ggfejek!elítélik úgy,h nem is ismerik őt!értelmi szint nulla,hülyék vagytok,mint a seggem kétszer kifordítva!:)
2009. aug. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
97%
Persze hogy legenda örökre! Michael csodálatra méltó ember volt! És én biztos hogy egy életen át szeretni fogom!!
2009. aug. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
98%

16:41-es egyetértek!!! Szerintem csak irigylik Michaelt...

Most oszintén, mondja már meg valaki, hogy miért lehet utálni Michael Jacksont? Annyi jót tett a világgal, lépten-nyomon. Amikor megvádolták pedofíliával akkor is azért tette át a tárgyalásokat egy másik szegény városba, hogy azzal a felhajtással is segítsen nekik pénzhez jutni! Pedig normál embernél már betelt volna a pohár!

Biztos vagyok benne, hogy Michael egy igazi angyal volt emberi testbe bújva, annyira jó volt a rossz sorsa ellenére is! Ja, és az angyalok is gyerekek, Michael meg orok életére gyerek maradt... Eskuszom, saját magamat látom benne, olyan a lelkem mint az ové, az érzéseim... Mindig szeretni fogom! Nagyon kevesen vannak, akik megértették ot, és még kevesebben, akik megértették a szeretetét... A gyermekeken kívul talán senki!

Michael egy orok legenda a gyerekeket meg sajnálom, hogy már talán senki nem fog veluk olyan sok jót tenni mint Michael :(

2009. aug. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
98%
Azért jacksont ne hasonlítgassuk zámbóhoz. MICHAEL JACKSON LEGENDA MARAD.Egyszer eljött magyarországra akkor is megmentette egy gyerek életét! Melyik kedves jackson utáló tett hasonlót?
2009. aug. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
97%

Ahogy így olvasgatom a válaszokat,némelyik eléggé elszomorító:(Miért hisztek a médiának?Ők mindig csak a szenzációt írják meg,meg a hazugságokat.Teljesen elferdítik a valóságot.Amikor Michael Pesten volt 94-ben,és kifizette a májbeteg kisfiú kezelését,akkor is csak azt írták h:"Májat találtak a beteg kisfiúnak."de azt h ki finanszírozta még véletlenül sem írták meg:(Én imádom Michael-t,imádom a zenéjét,a táncát,a stílusát,csodálom mint embert,sztem egy nagyszerű ember és apa volt,és van is.Megértem ha vkinek nem jön be a zenéje,"Kinek a pap,kinek a papné",de kérlek titeket,h ne szidjátok már szegényt!!nem volt pedofil,nem fehérítette a bőrét,nem akarta megölni a gyerekét!!ezek mind hazugságok!a legnagyobb valaha élt előadóművész volt,és örökké az is marad,mert a rajongók szívében örökké él!amikor megtudtam h eltávozott közülünk,teljesen összetörtem,sírtam 3napig,és mind a mai napig megsiratom:(

egyébként nem értek egyet az előző oldalon vmelyik válasolóval,aki azt írta h az "anti-Jacko fanok többen vannak mint a Jacko-fanok".sztem meg 10szer többen vagyunk MI,akik imádják őt!:)csak olvasgassatok utána pl.youtube-on h hány ezer komi született az ő videói alatt.amikor meghalt a google is leállt,mert annyina kerestek rá a szörnyű hírre.a Twitteren néhány perc alatt több száz ezer komi született.na ennyit erről:)

MICHAEL ÖRÖKRE LEGENDA MARAD!

U.I.:Lécci ne Jacko-zzatok le,az a gúny neve volt!

2009. szept. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
96%
még szép hogy az!!!!!! Never forget you (LLLLLLL)
2009. okt. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
64%
Hogy milyen utakon jart az egyikotok sem tudja ezt mar csak o tudja.Megmentette egy gyerek eletet.POnt o???Biztos azert jott>>>
2009. okt. 10. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!