Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Michael Jackson . Legenda örökre?

Michael Jackson . Legenda örökre?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 14:51
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
22%
Elottem szolo biztosan tudja hogy nem volt Pedofyl....Ejjel nappal vele voltal....Ekora baromsagot hogy allithatsz ....
2009. okt. 10. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem néztél volna tv-t. Az a srác aki annó 20millát kapott mert állítólag molesztálta Jackson. Halála után bevalotta hogy semmi sem volt igaz az egészből és nagyon sajnálja. Én nem fogok senkivel vitatkozni. volt aki értelmesen leírta, hogy egyszerűen nem szereti a zenéjét. Oké ezt meg lehet érteni, hisz nem vagyunk egyformák. Lehet nem szeretni mint embert. De azt hogy mit ért el a zenei történelemben azt nem lehet tagadni. Tájékozódni kéne a pályafutásáról és utána írni kommenteket. Minden bizonnyal legenda marad. Hisz akik ma élnek és szeretik, egyszer meghalnak igen, de arra senki nem gondol hogy azok az emberek az utódaikkal is meg fogják ismertetni a zenéjét, és annak történelmét, hogy mit ért el életében? Michael Jackson ÖRÖKKÉ LEGENDA MARAD!!
2009. okt. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
96%
igazad van nem tom ki a r**k volt ez meg akik nem szeretik nem kell elmondani mindennek hanem mondják magukba ki a f**-térdekel a véleményük az a lényeg hogy Michael jackson-t nem véletlenül nevezték POPKIRÁLYNAK akinek meg nem teccik forduljon fel ö akkor is örökre egy LEGENDA MARAD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. okt. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim válasza:
97%
igen. Jackson örök legenda, aki meg csak úgy véleményt, mond, hogy aztsem tudja ki az a Michael Jackson, na az van leszarva.
2009. okt. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim válasza:
96%

Számomra örökké legenda lesz ;)

7 éves korom óta szeretem am :) és képmutatásnak tartom aki eddig utálkozott most ,hogy meghalt meg imádja...

Nem olvastam végig az összes komit ,de annyit fűznék hozzá ,hogy nem kell ,hogy mindenkinek tetszen.Az kéne még ,hogy minden embernek egyforma izlése legyen...De azért tartsuk tiszteletben ;) halottról jót vagy semmit...

2009. nov. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim válasza:
96%
Halala utan kiderult hogy az osszes pletyka hazugsag volt !!!Amit a sajto talalt ki.A Jacko fannok adjak tovabb utodjaiknak,szoval ha meg is halnak nem lesz kevesebb rajongo:Ppersze h legenda orokke es meg tovabb Zambo Jimmy meg buljon el mellette:PMichael Jackson embereken segitett sooot meg tehetseges is volt naaagyon:PMi kell meg?:D
2009. nov. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
88%
a rák vinné el aki mégegyszer mond valamit a POPKIRÁLYÁRA NEM TOM MÉRT NEM TUDJÁK BEVALLANI HOGY MICHAEL JACKSON NEM VOLT PEDOFIL SE B**ZI SE SEMMI HANEM A VILÁG LEGJOBB ÉNEKESE KÜLÖNBEN IS SOKKAL TÖBBEN VANNAK AZOK AKIK SZERETIK MINT AKIK UTÁLJÁK KÜLÖMBEN IS RÁKOSOGYON KI A SZIVE AKI MÉGEGSZER MOND VALAMIT A HALLHATATLAN POPKIRÁLYRA AZOKNAK LEGSZIVESEBBEN LEFÜRÉSZELNÉM A FEJÉT ÉS MEGETETNÉM EGY BULL TERIERREL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. nov. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
58%
Elottem szolo te nem normalis ember palanta hogy mersz te atkozodni. Nem felsz az Istentol.....
2009. nov. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
79%
fogd be!aakor átkozok amikor akarok és te meg félhetsz is
2009. nov. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
14%

Michael Jackos pedofil volt. Ez tény. És nem ő a világ legjobb énekese, csak befutott. Nálánál sokkal nagyobb tehetségek is vannak/voltak.


És nekem főként a rajongóival van bajom. Mert nincs közöttük normális. Mind egyből veszettségi tüneteket produkál, ahogy egy kis kritika éri a bálványát...

2009. nov. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!