Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Michael Jackson . Legenda örökre?

Michael Jackson . Legenda örökre?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 14:51
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
18%
Remélem h nem...
2009. júl. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim válasza:
96%
Biztos vagyok benne.
2009. júl. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
14%
Negatív legenda.
2009. júl. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
98%
szerintem nagyon nagy ember volt
2009. júl. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
34%

nem hinném...több anti-jacko van mint jacko-fan...

hát a fanokban biztos fennmarad csak ugye ők is meghalnak aztán majd egyszer kihuny...



egy semlegesen itélkező...

2009. júl. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
98%
De akik utálják, azok is csak a hazug híresztelések és vádak miatt,nem igaz? Ő NEM VOLT PEDOFIL. Ezt biztosan állíthatom. Nem ismertem való igaz, de sokat olvastam utána és egyértelmű minden... Azoknak is tájékozódni kéne akik ilyen rosszakat mondanak róla.
2009. júl. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
98%

Mi az, hogy negatív legenda?

Valószíniuleg a kedves válaszolónak fogalma sincs arról, ki az a Michael Jackson.


A kérdésre válaszolva: Igen, legenda, méghozzá mindorokre!

Aki nem szerette, az tartsa meg a véleményét, de Michael még attól legenda marad!

Olyan nagy ember volt, mint Elvis Presley, ha nem nagyobb, és Elvist is még a mai napig utánozzák, szeretik.

Michael egy korszak és egy stílus.

2009. júl. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
52%

Honnét gondolod kedves hátulrol 3. (engem is beleszámítva), hogy az állítólagos tettei miatt itélték el?

engem teljesen hidegen hagy amit a média ír/ írt róla...

arra nem gondoltál, hogy a zenéjét is lehet nem szeretni?

nem mondom nekem is tetszik egy két száma, de van olyan amitől falra tudnék mászni... és szerintem nem kell ezért lepontozni mert ez az igazság... attol h. még most mindenki jacko fanná vált hirtelen (ezzel nem akarom a "hivatalos" jacko fanokat megbántani, de nagyon sok az olyan ember aki csak 'divat'ból kezdte el halgatni jacko számait... ez szerintem egy undoritó dolog...)



egy semlegesen ítélkező..

2009. júl. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
13%
KIba**ottul rühelltem, nem is értem, mi a f*szt mutogatják még mindig a tv-be, mindenki le**arja, aki meg nem az bőgjön nyugodtan..
2009. júl. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
86%
Hidd el, mi is kib.szottul ruhellunk téged, nem is értem miért mászol egy olyan témakorbe ahol Michael-ról van szó! Anyád buszke lehet rád!
2009. júl. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!