Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kinek mi a baja Justin Bieberrel?

Kinek mi a baja Justin Bieberrel?

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 17:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
54%
:DDDDD
2012. márc. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 vilag válasza:
53%

Valami bajuk biztos van az irigykedésen kívül. Van még egy pár sztár akire irigykedhetnének, miért nem merül fel azokkal szemben ilyen probléma? Mondjuk azok többsége megérte a 20-25 éves kort is mire sikeres lett, és talán ez az ellentét van a háttérben.

Mármint az, hogy én nem emlékszem rá, hogy mikor tűnt fel JB. Csakúgy egyik napról a másikra. Azért egy kicsit fura valljuk be. :)

2012. márc. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
54%

nincs semmi hangja, undorító az egész gyerek, a számai pedig valami statikus zörejek összessége. (rajonganak érte a lányok?- a 10-11 éves lányokra gondoltál?)

ennek ellenére mindenki sztárolja, a baby című számának a nézettségének a 2/3 részét pedig a 2 másodpercet ottöltött dislikelók teszik ki. (mellesleg úgy néz ki mint egy búza. a férfi legyen férfias, de ő az öltözéke alapján lány.)

2012. márc. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
55%

Az, hogy sok.

Tegyük fel, itt vagyok én, békés kis rokkörlányka. Ténfergek az interneten, egy kis tumblr, egy kis facebook. De nem telik el egy bizonyos idő úgy, hogy ne találkoznék Justinnal. Nem számítok rá, kattintgatok mint egy idióta, és egyszercsak Hopp. Pedig én nem vagyok kíváncsi rá. Hallottam, láttam, eleget ahhoz, hogy tudja, hogy nekem nem tetszik, amit csinál, ahogy kinéz, amit kiad.

Aztán, egy nap már feltűnően keveset látod, talán 10 percben csak egyszer. Már kezd különös lenni, feszengesz, és egy furcsa, örömteli érzés tölt el, hogy talán CSAK akkor, abban az esetben kell látnod, hallgatnod, ha AKAROD és KÍVÁNCSI VAGY RÁ mert TETSZIK. Aztán megjelenik azzal az 'azt hitted, mi?' mosollyal, te pedig elszontyolodsz, és beletörődsz.

Nos, röviden ennyi a bajom szegénykémmel.

2012. márc. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
34%
nekem az égegyadta világon semmi bajom nincs vele :). tudom milyen érzés olyan énekest(eket) szeretni akit csak én szeretek és mindenki más le*uziz (lsd. One Direction) . jó ettől még nem leszek Justin fan... ja és igen csak az az egy bajom van mint a 4. válaszolónak.. gazdagabb nálam :D
2012. ápr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
44%
NEKEM SEMMI ÉN IMÁDOM MEGŐRÜLÖK ÉRTE!
2012. ápr. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nincs elég időm hogy le tudjam írni...!
2012. nov. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!