Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a baj Justin Bieberrel?

Mi a baj Justin Bieberrel?

Figyelt kérdés
olyanokat láttam a gyakorikérdések.hu-n, h milyen nyálas a hangja stb...szval csupa rosszat. de akk hogy van ennyi rajongója, ha mindenki utálja?
2010. máj. 24. 19:45
1 2
 1/14 haggyámán ***** válasza:
53%

12-15 éves lányok vannak érte oda inkább.

Nekem se szimpi, de nem szólom le, nem ismerem.

2010. máj. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Azért mert a média hihetetlen jól eltudja adni, főleg a tizenéves korosztályt megcélozva. Hangja szerintem egyeltalán nem jó, kisgyerek még az énekléshez, de mégis megőrülnek érte, mert "annyira cuki!".

15/L

2010. máj. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Azért mert egy rendkívül bu.is arcú és hajú, "kis tinicsillag" akit a 10-12 éves lányok bálványoznak, mert 3 percig képes 500-szor megismételni, hogy "baby".
2010. máj. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
az a baj vele h egy mocskos kis b*zi!!!!! amikor a hugom hallgatta először azt hittem h egy csaj énekel, és csak akkor láttam h fiú mikor belenéztem a klipbe!! nem tudom mit esznek rajta szerintem undorítóak az ilyen "pasik". ha meg nem pasi hanem még kisgyerek akkor meg menjen vissza inkább az óvodába játszani az való neki!!!!
2010. máj. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Nemrég csináltak egy Anti ****** kiegészítőt Firefoxhoz!!!! az a lényege h kihúzza ennek a kis b*zinak a nevét minden oldalról ahol szerepel (pl én itt se látom) és még a képeket is eltünteti!!!! ha kell vkinek írjon, küldöm a linket ahonnan le lehet szedni!!!!
2010. máj. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
és most látom csak h le se tudom írni :D király progi :D
2010. máj. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
11%
Nagyon sokan leszolják meg minden.de legtöbben csak irígyek rá.
2010. júl. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem mindenki utálja, de leginkább a tini csajok (köztük én) szeretik leginkább...sztem egyáltalán nem nyálas a hangja, nagyon jó a hangja, a mozgása, a haja, én imádom!!! Nagyon helyes, én személy szerint nagyon szeretem! :D


Úgy vettem észre, a fiúk nem nagyon bírják :D


♥♥♥♥ JUSTIN ♥♥♥♥

2010. júl. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Előzőnek: talán mert a lányok is csak a kinézete miatt szeretik? Bár szerintem ocsmány...
2011. márc. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%

Kérdezhetek valamit, Justin rajongók?

Hogyan tudjátok szeretni ha azt sem tudjátok, hogy milyen? Amit mutat az nem biztos, hogy az igazi énje! Honnan tudjátok, hogy a "magánéletében" nem bunkó, k*csög? (már bocsánat). Nem ismeritek, akkor,hogy lehettek "szerelmesek" belé?

Nem azt mondom, hogy én ismerem, mert nem. Éppen ezért nem mondom, hogy: Jujj Beleszerettem!.

Tetszik néhány száma, mondom NEM Ő, hanem a SZÁMAI!

Szeretni csak azt lehet akit ismerünk!


Amúgy igazat adok a többi (JB ellenes) válaszolónak!

2011. márc. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!