Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Selena Gomez csak a hírnév...

Selena Gomez csak a hírnév miatt jött össze Justin Bieberrel?

Figyelt kérdés
Előtte meg Jónásékkal kavart, akkoriban ők voltak a nagy "sztárok", utána Taylor Lautneren, amikor a tvájlájt befutott, most meg eza JB... nekem fura ez a csaj, sztem csak a hírnévre hajt...
2011. ápr. 11. 17:11
1 2
 1/18 anonim válasza:
73%
Ki az a Selena Gomez?
2011. ápr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
2011. ápr. 11. 17:14
 3/18 anonim ***** válasza:
62%

A facebook és a beképzelt barátnőm szerint a barátnőmmel jár JB :'DDDDDDDDDDDDDDDD komolyan.


Egyébként nemtudom. Nekem nagyon unszimpatikus a csaj....

2011. ápr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
nekem se szimpi amúgy sem, de most jöttem rá erre, hogy kb egymagában róla nem hallani semmi hírt, mert senki nem kíváncsi rá, hanem mindig valakinek a hátán felkapaszkodik... ezután mégkevésbé szimpi
2011. ápr. 11. 17:17
 5/18 anonim ***** válasza:
57%
Mégis mi miatt jött volna össze Bieberrel? A férfias megjelenéséért? xD
2011. ápr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
61%
Pedig szerintem van 1-2 jó száma (Selena Gomeznek), ha kicsit inkább a karrierjére figyelne, jobban figyelnének rá az emberek...
2011. ápr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
oké van 1-2 jó száma, de hogy vki ennyire feltűnően kapaszkodjon fel mások hátán a hírnévért az gáz...:/ remélem elnyeri méltó büntetését (legyen az akármi) mások hírnevével és (legfőképp) bizalmával való visszaélése miatt!!
2011. ápr. 11. 17:34
 8/18 anonim ***** válasza:
15%

azért nehogy ám halálbüntetést adj neki...-.-"

amúgy szerinted egyedül ő van ebben a helyzetben?:D

2011. ápr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
én a büntetést úgy értettem h pl valaki őt is kihasználja aztán rájön h milyen szar érzés a saját bőrén tapasztalnia saját fegyverét.. amúgy biztos mások is csinálnak ilyet, persze akárki csinálja szánalmas sztem..
2011. ápr. 11. 17:48
 10/18 krameri ***** válasza:
80%

tipikus tinilány, minden híres jóképű tinisztárba beleszeret, akárcsak ti(gondolom azok vagytok, ha ilyen dolgok foglalkoztatnak), csak mivel ő is híres, ezért meg is kaphat pár napra egy bibert, vagy akit akar.


Meg különben az emberek felével nem is találkozott, csak valamelyik bulvárújságnak nem volt jobb ötlete. És mivel ebből a hírességek is kaszálnak, nyugodtan össze is állnak 1-2 félreérthető képre.

2011. ápr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!