Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Selena Gomez csak a hírnév...

Selena Gomez csak a hírnév miatt jött össze Justin Bieberrel?

Figyelt kérdés
Előtte meg Jónásékkal kavart, akkoriban ők voltak a nagy "sztárok", utána Taylor Lautneren, amikor a tvájlájt befutott, most meg eza JB... nekem fura ez a csaj, sztem csak a hírnévre hajt...
2011. ápr. 11. 17:11
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
kikérem magamnak azt a feltételezést h én szeretem JB-t meg a többit... azt hittem érződik a kérdésemből és az alatta lévő magyarázatból h lenézően beszélek róluk.
2011. ápr. 11. 18:29
 12/18 anonim ***** válasza:
77%
én már csak azt nem értem, hogy ez esetben mért érdekel téged, hogy mit csinálnak?:D
2011. ápr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
csak feltettem 1 kérdést mert kíváncsi voltam van-e aki egyet ért velem... nem értem miért kell kötözködni -.- ne mondd már, hogy az emberek nem foglalkoznak olyan sztárokkal, akiket utálnak! itt van pl a vv4, ez a legjobb példa erre, csomó kérdés van, erre csomóan írják hogy milyen szar e a műsor mindenkit utálnak benne, akkor minek foglalkoznak velük? mert az emberek ilyenek, kíváncsiak és szeretnek pletykálni..
2011. ápr. 11. 18:58
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

szerintem is. épp aki a legfelkapottab Selena biztos ott lesz a közelébe és behálózza. csodálkozok h nem jött össze még Lady Gagával -.-"

(am lehet nemis járnak csak reklámfogás igazából semmi közük egymáshoz ezt mi nem tudhatjuk)

2011. ápr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
60%

Én is csak egy kérdést tettem fel...:D

Amúgy ez az oldal nem arra szolgál, hogy "pletykáljunk":)

2011. ápr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
hát én biztos vagyok benne, hogy amint lemegy jb hírneve (legyen az bármikor) a csaj hirtelen rájön, hogy már nem szereti, és keres vkit aki épp akkor a leghíresebb... sztem ha ez a csaj felnő, ő lesz az egyik legnagyobb r.banc, ha már most a testével 'kereskedik' úgymond, mert kihasználja, h szép...
2011. ápr. 12. 06:05
 17/18 anonim ***** válasza:
Már éppen, hogy felnőtt!!! 18 múlt!! -.-
2011. ápr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
IGEN! kihasználja de nem csak JB-t hanem mindenkit.. taylor lautner , nick jonas , és még sorolhatnám hogy hány embernek az érzéseivel játszott már egyébként teljesen egyet értek veled (kérdező) remélem egyszer ő is megtapasztalja milyen érzés amikor becsapják...
2011. ápr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!