Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Damu Roland 6 év börtönbünteté...

Damu Roland 6 év börtönbüntetést kapott. Jogos ez a büntetés?

Figyelt kérdés

Személy szerint én még többet is adnék neki, de lehet ez az iránta érzett ellenszenvem miatt van.

Sokan azt mondják ez tulzás, de nem szabad elfelejteni, hogy egyszer már kapott 2 év felfüggesztett börtönbüntetést ugyancsak erőszakért, és ezenkivül jónéhányszor vert meg nőket..

Most Stohl ügyvédjét kapta meg, és azzal henceg, hogy biztos nem kell börtönbe mennie, mert az ügyvéd úr majd ezt is elintézi.Mit gondoltok erről?


2011. szept. 15. 18:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
45%
Ha Stohl 10 hónap celebhiltonnal megúszta, akkor Damu max. 2 nap közmunka a parlamentben...
2011. szept. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
A 17 éves lánynak üzenem,hogy soha ne éljen át hasonlót...sajnos én tapasztalatból beszélek.Nekem ez már több ,mint 10éve történt .Mindenki máshogy dolgozza fel,én már bánom ,hogy akkor nem jelentettem fel az illetőt,és kimentem én is az utcára,mert tudtam ha akkor nem élem tovább az életem,akkor megőrülök,tehát jól tette,hogy nem zárkózott be egy életre.Ilyet még az ellenségemnek se kívánok és igenis mindenkinek ezt kellene csinálnia mint Palácsik Tímeának-rács mögé küldeni az ilyen embereket.
2011. szept. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
77%
Köztudott, hogy Damu egy erőszakos, hirtelenharagú ember, lásd Hal a tortán, de ebben az ügyben egyáltalán nem vagyok biztos benne, hogy ő a hunyó, a nő megéri a pénzét... Azok alapján, amik kiszivárogtak az ügyről, hogy orvosilag nem volt bizonyítható a nemi erőszak, aztán meg a nő szerelmes sms-ekkel bombázta Damut, ezek érdekes dolgok. A tévé leadta a bírónő indoklását, az erőszak nem volt bizonyítható, de a sértett szavahihető, ezért Damu bűnös, ez az indoklás erősen sántít. Na és ez a hirtelen "barátság" a Vajnával, meg a könnyek nélküli műsírás felettébb gyanús. Vajna nagy hatalmú ember Magyarországon, és nem azért, amiért Hollywoodban. Gondolom könnyű kitalálni, hogy melyik pártnak ő a legnagyobb anyagi támogatója a választási kampányok alatt már a 90-es évek óta.. Nem hiszem, hogy nehéz érvényesíteni bárhol is a befolyását. Szóval szerintem ez egyáltalán nem tiszta ügy.
2011. szept. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
58%
17 éves lány, ugye ezeket a marhaságokat te se gondolod komolyan? Hónapokig nem mennél ki? egy nemi erőszakot, vagy simát is azonnal jelenteni kell, mert még így is nehéz a bizonyítás. Azonosult a szereppel? Képzeld, ha Anthony Hopkins is azonosult volna Hannibal Lecter karakterével.
2011. szept. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:50


Erről beszéltem - ó és még mindig Damu mellett állok.


Megerőszakolt nő: nagyon sajnálom ami veled történt, de azért lásd be, hogy ennél az ügynél több ok van, ami gyanús.

2011. szept. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Damu a stáb hölgytagjait folyamatosan le*zta, dühöngött, a szája és a fantáziája is mocskos. Brutális állat, ez szinész? Nem véletlen, hogy a többiek nem állnak ki érte, túl jól ismerik. Most kegszívta, úgy kell neki, megérdemelte.
2011. szept. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!