Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Damu Roland 6 év börtönbünteté...

Damu Roland 6 év börtönbüntetést kapott. Jogos ez a büntetés?

Figyelt kérdés

Személy szerint én még többet is adnék neki, de lehet ez az iránta érzett ellenszenvem miatt van.

Sokan azt mondják ez tulzás, de nem szabad elfelejteni, hogy egyszer már kapott 2 év felfüggesztett börtönbüntetést ugyancsak erőszakért, és ezenkivül jónéhányszor vert meg nőket..

Most Stohl ügyvédjét kapta meg, és azzal henceg, hogy biztos nem kell börtönbe mennie, mert az ügyvéd úr majd ezt is elintézi.Mit gondoltok erről?


2011. szept. 15. 18:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
26%
Ki az a Damu Roland???
2011. szept. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Jogos az ítélet, sajnos nehéz a bizonyítás, talán ha kemény ítélet lesz, többen merik vállalni a feljelentést. Én már kivagyok Damu sírásától, hogy tönkrement az élete, és amit ő tett a nőkkel?
2011. szept. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja már tudom ki az.Megérdemli az a nagy arcú kis csíra,ott a helye....Amúgy le.szarom magasról....
2011. szept. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Aki nem ismeri, annak ne kell írnia.:)Véleményekre vagyok kiváncsi, nem hülyeségekre.
2011. szept. 15. 18:51
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nem szimpatikus, egy cseppet sem sajnálom. Rohadt agresszív barom, nem szeretem a fajtáját.

Elférne ott még pár év...

2011. szept. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
88%
Mindenki ismeri, csak játsszák az eszüket, mintha nem tudnák, hogy ki az (első válaszadóra, és hasonló társaira mondom).
2011. szept. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Köszi a normális válaszokat!

Egyetértek, szerintem is undoritó egy ember. Meglátom a tv-ben vagy az ujságban, és a gyomrom forog tőle..

2011. szept. 15. 18:55
 8/26 anonim ***** válasza:
92%

Nehéz kérdés. Az biztos, hogy agresszív, már több ilyen ügye volt. A lánynak viszont legkésőbb az első pofon után ott kellett volna hagynia.

Ha ahhoz mérem, hogy Bucika ittasan, narkózottan, több embert veszélyeztetve, cserbenhagyva, össze-vissza hazudozva, másra kenve a buliját, 10 hónappal megúszta, akkor igen, soknak tartom.

2011. szept. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
nem ússza meg. 2 év feletti elsőfok után nem lehet felmenteni,ez ámítás. 2év felfüggesztettet most leüli az tuti de még 1-et sztem kap hozzá.
2011. szept. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
61%
Szerintetek ugyan miért kapott ennyit? Azért,mert Andy Vajna "bácsi" elintézte neki!
2011. szept. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!