Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kelemen Annat milyennek latjatok?

Kelemen Annat milyennek latjatok?

Figyelt kérdés
Milyen velemennyel vagytok rola?
2009. márc. 29. 04:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%
én a 3.válaszoló vagyok.miért kellett teljesen lenullázni az utolsó válaszadót?nem azérz védem, mert detto egy véleményem vagyok vele(ami amúgy igaz) de ő még személyes tapasztalattal alá is támasztotta a véleményét...mi ezzel a baj?
2009. ápr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%
12:21: nem én pontoztalak le titeket, de az szerinted okos, aki eladja magát a pénzért? Bizonyos szempontból talán igen, nem tartom ezt a nőt butának, de attól még egy rossz ribanc, aki a semmilyen tálentumát nagyszerűen el tudja adni. Tehát butának nem buta, de ettől még emberileg egy nulla.
2009. ápr. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
93%
Normális,intelligens ember még pénzért sem adja el ÍGY magát!!!
2009. ápr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
34%
Én azt mondom, minenkinél máshol vannak a határok és ez nem intelligencia kérdése. Az viszont már az, hogy ismeretlenül ne itélkezzünk valaki felett.
2009. ápr. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
95%
Heh, látom jól le lettem pontozva:D Pedig csak elmondtam a személyes tapasztalatomat...
2009. ápr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Milyennek látom? Förtelmesnek.


Egy nulla életű hitvány ostoba bohóc a csaj, életképtelen selejt.

2011. aug. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!