Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kelemen Annat milyennek latjatok?

Kelemen Annat milyennek latjatok?

Figyelt kérdés
Milyen velemennyel vagytok rola?
2009. márc. 29. 04:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
az hogy egy buta p*csa az egy dolog, én ezt teljesen benyelem és ki vagyok ezzel békülve. viszont az, hogy előadja hogy, ő igazából nem is hülye hanem csak megjátsza mert ez az image, attól teljesen kiborulok
2009. márc. 29. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Attól függ kihez hasonlítjuk; ha Kiszel Tündéhez, akkor Annácska minden szempontból több és jobb. De emellett ő sem az a kifejezett IQ-fighter.
2009. márc. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Anna sztem egyáltalán nem buta.egy nagyon jól "felépített" médiaszereplő.én nem egy interjúban(nem AKTÍV ...meg ilyen szennyműsorok alapján-nekik csak a szenzáció a lényeg)szóval másféle interjűműsorokban láttam..


megbizonyosodtam róla hogy a csaj abszolút tudatosan csinált mindent egy darabig,de a médiacirkusz-bulvár nevezetű gépszíj alaposan elkapta....az eleján még kikapargatta a maga kis gesztenyéjét,de később már nem tudta kordában tartani az eseményeket.


szóval én nem butának nevezném..talán túl nagyravágyó,mohó,exhibicionista és naiv volt, azt hittem majd eléri a maga sikereit,megszedi magát, aztán kiszáll,amikor elege lesz.hát tévedett.ilyen a showbusiness..


lehet lepontozni,de én csak a kérdésre válaszoltam.SZERINTEM Anna nem buta.Karda Bea az az, de Anna nem.

2009. márc. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem se buta, nagyon jól megcsinálta magának a dolgokat. Én igazából sajnálom őt, mert a könyvéből azt vettem ki, hogy nagyon sivár az érzelmi élete és ő ezt tudja nagyon jól. Hiányzik az életéből, hogy valaki igazán szeresse, a szülei sem foglalkoznak vele úgy mint kéne. szerintem a plasztikai műtétei is csak egy kiáltás kifele, hogy "hahó, emberek itt vagyok, létezem!". Persze nem vagyok pszichológus de nekem ez az érzésem róla.
2009. márc. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
36%

Gyomorforgató egy sufniribanc.

Komolyan,a női nem szégyene!

2009. márc. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
Most miért kellett lepontozni??? Azért mert elmondom a véleményem??? Az volt a kérdés, nem?
2009. márc. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem szép, és sokan cserélnétek vele :)
2009. márc. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Én ugyan nem cserélnék vele. Lehet, hogy nem hülye, hanem tudja hogy lehet jó sok pénzt keresni a semmittevéssel. De ehhez jó vastag bőrnek kell valakinek az arcán lenni. Sajnálni nem sajnálnom. Mindenki maga határozza meg, hogy milyen az érzelmi élete. Aki pénzért van férfiakkal, ne csodálkozzon azon, hogy az érzelmi élete sivár. Meg ne sajnáljam már!
2009. márc. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem egy elmeháborodott k....va, mert normális ember ilyeneket nem csinál! Viszont tényleg szüksége lenne szeretetre...
2009. ápr. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
59%
Találkoztam Annával, és a butától nagyon messze van:) Lehet, hogy több az esze, mint itt néhány embernek... És azt, hogy okos, nem arra értem, hogy eléggé megszedte magát a botrányaival, hanem valóban van esze. Előtte sem hittem butának, látszott, hogy csak megjátsza.
2009. ápr. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!