Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyennek látjátok Ariana...

Milyennek látjátok Ariana Grandé-t?

Figyelt kérdés

Ajánlom, inkább videót nézzetek róla a youtubeon. Ott sokkal elbűvölőbb, mint a google-os képeken a piros hajával.


Egyébként a kérdéssel kapcsolatban, nem arra vagyok kíváncsi, hogy vajon ti is szépnek látjátok-e...hisz' ez nyilvánvaló... inkább a belső tulajdonságai érdekelnek, ti vajon milyennek látjátok. Ezért is javaslom a videókat, hisz' azokból több kiderül.


2011. júl. 23. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

helyeske deéletemben nem hallottam róla

ezidáig...


youtuben nem néztem

de gyanítom h egy újabb tinisztár aki hamar eltűnik a süllyesztőben



bár ne legyen így


nekem mindegy

2011. júl. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon kedves, aranyos és nekem szimpatikus. Ő a kedvencem a Victorious-ból. És valami csodálatos hangja van! Jelenleg ő a kedvenc énekesnőm és példaképem! :) Nagyon szeretem. :) <333
2012. jún. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
nagyon aranyos jofej gyönyörű és nagyon jo szinésznő és énekesnő
2012. jún. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

amióta először láttam, azóta nagyon szimpatikus... bájos, aranyos, kedves, vicces. Ha valaki megkérdezné, hogy a sztárok közül kire szeretnék legjobban hasonlítani, akkor őt mondanám, vagy Nicole Scherzinger-t :D:)

14/L

2012. aug. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
aranyos,cuki,kedves és egy kicsit őrült is... :D de imádom <3
2013. jan. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ariana-girl ***** válasza:
amióta megismertem nagyon bírom! elképesztő milyen egyszerű a személyisége és mégis! tökéletes szerintem! ő pont olyan akinek nincsenek balhéi,kedves,aranyos tökéletes példaképnek és gyönyörű hangja van. Imádom a Justin bieber: die in your arms c. dalának feldolgozását: http://www.youtube.com/watch?v=fPxZfZDuOVU bár én nem birom justint :)
2013. márc. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!