Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Demi Lovato, Selena Gomez...

Demi Lovato, Selena Gomez vagy Miley Cyrus? Mindhárman "színészkednek" és énekelnek is. Nem szeretem őket. Olyan egyformák szerintem, de kiváncsi vagyok ti kit tartotok közülük a legtehetségeebbnek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 6. 18:28
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:
100%

Szerintem éneklében Demi

Színézkedés Miley

és szépségben Selena

2010. jan. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát én sem bírom kifejezetten egyiket sem viszont Selenában azt bírom hogy segít a rászorulókon pl.. kutyás kampány illetve volt afrikában is élelmet szállítani..de úgy énsem vagyok rajongójuk...
2010. jan. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim válasza:
46%
Max. Miley aki elmegy közülük. Selenát hallodtam élőbe énekelni borzalmas.:S
2010. márc. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
69%

15:57?

talán személyesen ismered Selena-t,hogy azt mondod kétszínű?

egyébként nem vagyok egyiknek sem a rajongója,de az ilyen jellegű kérdésektől falnak megyek..

2010. márc. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Miley-t nem szeretem, viszont az új számát (Can't Be Tamed) imádom!!!

Amúgy ezek közül szerintem a Demi a legjobb.

2010. máj. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
100%
szerintem ti nem láttatok egy filmet se számot tőlük mert mindhárman kiváló színészek és énekesnők is de sztem Demi Lovato a legjobb
2010. jún. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Selena Gomez :)

Én szeretem Demit & Selenát.

Miley-tól vhogy irtózom mikor a Hanna Montana-ban olyan ciki pofákat vág :S

2010. júl. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Szerintem mindhárman jó színésznők meg énekesnők....
2010. júl. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

Édeseim... Ne kritizáljátok más hangját oké? asszem nem azért vették fel őket a "dízni"-hez mert szr a hangjuk és egyáltalán nincs színészi képességük... Persze ez a 15-25 ig terjedő korosztály nagyon menő azzal, hogy kritizálnak másokat, föleg azokat akiket a kisebbek néznek és szeretnek(értsd. 6-13-ig terjedő korosztály). De rhadt kíváncsi vok arra hogy titeket fel vettek-e volna vagy egyáltalán lett volna bátorságotok "apuci" nélkül oda menni. És igen 12 éves vagyok de leszrom tudjátok, mert ha jó ruhákban vannak amik nagyon drágák akkor "rib@ncok" de ha egy sima fehér póló és egy egyszerű olcsó farmer van rajtuk akkor meg "csövesek". Akkor ítélkezzetek ha beszélgettetek velük... És ha a DAL nem tetszik ne azt mondjátok hogy a hangjuk szr, hanem azt, hogy nem tetszik a szám amit énekelnek... Én sem szeretem pl. Taylor Swift sok dalát de attól még a csajt szeretem és nem szr a hangja...Ha nem tetszik, így jártatok, ez van.Aztán én is lep*csázhatnék 1-2 nemnormálist aki csak a külsőt nézi.Senki sem tökéletes, Demi, Selena, Miley sem de gondolom sokkal jobb ha állandóan "vicsorognak" minthogy egész nap morcosan mászkálnak mindenhol. És igen, manapság mindenkiből lehet sztár, de csak kevés van akiket meg is becsülnek. Aztán most le lehet pontozni meg minden de nem érdekel ... ennyí


És ezt nem a kérdezőnek üzenem :D

amúgy visszatérve a kérdéshez: Én szeretem mind1ikőjüket, de a kedvencem MILEY <3

2011. jan. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Na, hadd nyilatkozzak én is a 13 éves fejemmel, így 2 év után is.

Én nem nevezném őket tehetségtelennek, szimplán átlagosnak tartom őket. Ergo bármely átlagember képes lenne úgy teljesíteni mindkét szakmában, mint ők. Nem kiemelkedőek, nincs bennük semmi különleges. Számomra túl sablonosak, bár Miley és Demi kezd "elszakadni" a Disney csatornától - szerencsére.

Szvsz Miley igencsak karakteres hanggal bír, és a három hölgyemény közül ő gyártja a legjobb számokat. Viszont nem tetszik a hangszíne, valamiért nem jön be. Színészként nem állja meg a helyét, mert mindent túljátszik, affektál. Tény, hogy van egy (elég r*bancos) stílusa, de ettől még nem néz ki jól. Smink nélkül kifejezetten csúnya.

Selena már más tészta. Neki jóval átlagosabb, sablonosabb a stílusa, viszont ő tényleg szép, még vakolatmentesen is. Színészi teljesítményétől nem vagyok elragadtatva, jóformán nem csinál semmit, csak bes*ggeli a szövegét. Énekesnőnek még sz*rabb, szószerint nincs hangja élőben.

Demi a legjobb színész közülük. Miley és Selena a két véglet, Demi pedig az arany középút, tehát tud játszani, de sosem viszi túlzásba. Nem kivételes tehetség, de egész jó. A hangja is tetszik (a számai kevésbé), mert erőteljes, szép. Igaz, ilyen téren sem kiváló, de gyakorol pár évet és jó lesz. Neki is van stílusa, Mileynál jóval visszafogottabb, és ez tetszik. Külsőre átlagos, nem szép, de nem is csúnya. Talán helyesnek nevezhető.

Summa summarum: egyik sem a szívem csücske, de ha már választani kell, én Demit bírom a legjobban.

2011. jún. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!