Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Demi Lovato, Selena Gomez...

Demi Lovato, Selena Gomez vagy Miley Cyrus? Mindhárman "színészkednek" és énekelnek is. Nem szeretem őket. Olyan egyformák szerintem, de kiváncsi vagyok ti kit tartotok közülük a legtehetségeebbnek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 6. 18:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
86%
hát én egyiket se nagyon, egyik se túl jó se szinésznek se énekesnek
2009. márc. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
84%
hát egyiket se, de ha muszáj választani akkor miley.
2009. márc. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
látom ti se láttok bennük semmi tehetséget :D
2009. márc. 6. 18:42
 4/32 anonim ***** válasza:
70%
hjam azok a vigyorgó pics*k..XD de utálom őket. Egyikse tehetséges, nem tudnak színészkedni csak vigyorogni.
2009. márc. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
66%
Jaj ne is említsd őket! Én ki nem állhatom az ilyen kis nyikorgós p*cs*kat... Manapság már mindenkiből lehet sztár... Egyiket sem szeretem.
2009. márc. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem egyik rosszabb, mint a másik. Azt még nem tudtam eldönteni, hogy milyen sorrendben. Úgy könnyű befutni, hogy híres apuci pénzel meg menedzsel, de semmi énekhang vagy színészi képesség nincs mögötte, de azt hiszi magáról, hogy ő a legkirályabb és lerí róla, hogy másokat olyan szinten lenéz, hogy az már fáj. Ilyen Hannah Montana-szintű borzalmakat szerintem 12-14 éves kor felett nem nagyon lehet végignézni. Tiszta agymosás. Úgy örülök, hogy én pár évvel ezelőtt voltam tini, nem épp most. A mostani generációnak 1000-szer rosszabb.
2009. márc. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
10%
sztem Miley a leg jobb ő akedvenc énekesem/színésznőm utána demi(de ő nem kedvenc! és utána selena (csak azá me a weverly splész be jáccik épként nem szeretem)
2009. márc. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
59%
OMG Az utolsó válaszolón látszik, hogy ezeken "sztárokon" nő föl xD
2009. márc. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
87%
Egyiket se szeretem,játsszák az agyukat.ha már választani kellakkor Demi Lovato,de nem igazán csípem az ilyen kis sztárocskákat,pedig csak 14 éves vagyok.
2009. márc. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
62%

Én midegyiket utálom!

Ma már minden hülyéből lehet sztár! :(

2009. márc. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!