Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Demi Lovato, Selena Gomez...

Demi Lovato, Selena Gomez vagy Miley Cyrus? Mindhárman "színészkednek" és énekelnek is. Nem szeretem őket. Olyan egyformák szerintem, de kiváncsi vagyok ti kit tartotok közülük a legtehetségeebbnek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 6. 18:28
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:
37%
Én egyedül Selenát nem szeretem!ÉS MILEY a favorite!
2009. márc. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
24%
Selena egy onsajnaltato k****,szerintem Deminek es Mileynak van hangja de ok is eleg nagykepuek.Es aki leszolja mutassa meg,hogy jobb naluk es azutan szolja le.
2009. márc. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
74%
Én alapból rühellem a pop-rockot, de az már más kérdés hogy egyikük se tud énekelni, se színészkedni :D /és én nem is vagyok öreg az én 13 évemmel XD/
2009. márc. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
32%

Demi Lovato-Camp Rock

Miley Cyrus-Hannah Montana

Selena Gomez-Another Cinderella Story

ez hozta meg nekik a várva várt sikert

hát ha választani kéne akkor Miley

2009. márc. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem Demi Lovato nem vészes viszont Miley Cyrust nagyon nem bírom és Selena Gomezt meg nem nagyon tudom beazonosítani de hasonló mint Miley... tehetségtelenek...
2009. márc. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

nemtom ki az a Selena Gomez


én Demitől kapok hülyét. amikor kiynitja azt a nagy száját... csoda h be nem kapja a mikrofont. meg a filmben is elég nyomi volt (bár ha a karaktere normálisan viselkedett volna, akkor nem lett volna miért filmet csinálni)

2009. márc. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
71%
sztem is mindhárom béna éneklésben színészkedésben, de azért selena mert ő legalább szép amellett h szar:D
2009. aug. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim válasza:
22%

Szerintem Demi és Selena jó színésznők,de Miley-t ki nem állhatom!

Egyébként itt a legújabb filmjük:Pricess Protection Program.Szerintem ez egy állati jó film.Az Another Cinderella Story-t is imádtam.A Wizards Of Waverly Place-t szintén imádom.x)

És a Camp Rock-ot is nagyon szeretem.

A Hannah Montana-tól viszont hülyét kapok!!!

2009. szept. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
28%
Sztem meg ti vagytok a hülyék! Persze tisztelet a kivételnek...amm énnn régebben Miley Cyrus rajongó voltam /még mindig/ de amióta azt álmodtam, hogy én vagyok Selena /2 hete..XDtudom hogy nevetséges vagyok.../azóta őt jobban szeretem. Demi Lovato-pfujj..tök undorító a szája meg a fogai...meg ronda amúgy is.A hangja se jó...Még az én fogaim is szebbek az övénél edig nekem tök egyenetlen kapafogaim vannak.............................14/L
2009. nov. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
25%
hát Mileynak a számai nekem tetszenek. Demiről nincs véleményem, nekem átlagos. de Selena valami borzasztó! nem is tehetséges, kétszínű, beképzelt, és még csúnya is...
2010. jan. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!