Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy vélekedtek most Adam...

Hogy vélekedtek most Adam Lambert-ről?

Figyelt kérdés
Tudom hogy régen voltak hasonló kérdések,még a pályafutása elején,és kiváncsi vagyok mennyire és milyen irányban változott az emberek véleménye róla?
2011. febr. 6. 14:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Még most is nagyon imádom.

Hihetetlen pasi. *.*

A hangja fantasztikus és persze jól is néz ki.

2011. febr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Akkor most itt KETTŐ kikötés:

1, MINDEN VÉLEMÉNY ÉRDEKEL,AKÁR POZITÍV AKÁR NEGATÍV DE AZT KULTÚRÁLTAN MEGFOGALMAZVA,ÉRVEKKEL ALÁTÁMASZTVA.

2, AKI NEM ISMERI ÉS AZT SEM TUDJA KI AZ (MINT TE) AZ KÉREM NE ÍRJON. MIVEL NEM TUDJA KI AZ,NEM IS TUD RÓLA VÉLEMÉNYT ALKOTNI ÉS NEM AZ VOLT A KÉRDÉS HOGY ÉRDEKEL-E TÉGED HOGY KI Ő.


Remélem így teljes a kérdés.:) Szóval várom a válaszokat.

2011. febr. 6. 15:11
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Már lassan 1 éve hogy felfedeztem és megszerettem őt! Azóta csak folyamatosan nő a tiszteletem és szeretetem iránta:) Azt hiszem elmondhatom hogy mióta "megismertem" őt, sokkal jobban látom a dolgokat!

Nem hittem volna hogy 1 év alatt el jutok egy koncertjére!

Ő egy igazán nagy tehetség, nagyon szexuális kisugárzással, és tele szeretettel!

2011. febr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nagyon tetszik a stílusa, sztáralkat és egyedi :) Hangja is jó, bár nem bánnám ha valami komolyabb irányba menne el a zenét illentően :) valahogy abba a 'tini pop sztár' kategóriába tartozik.. pedig szerintem több van benne!
2011. febr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz komolyabb alatt?:O Szerintem jó pár dala szövege nagyon is komoly!
2011. febr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó hangja van, jók a zenéi, nem az a tipikus tucat szerintem.

21/N

2011. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
24%
Szerintem egy ócska burnyák akit tarkón kéne lőni.
2011. febr. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hm érdekes. Köszönöm az eddigi válaszokat. Mondjuk bővebb választ is írhattok.:)

Utolsó pl te igazán kifejhetnéd.

Valaki írta hogy tinisztár kategória. Tény hogy vannak populárisabb ,könnyebben eladható slágerek a lemezen,de nem a tinik a célközönsége.:) Ő is hogy meglepődött hogy az európai Glambert-ök sokkal fiatalabbak mint Amerikában.:)

2011. febr. 7. 13:50
 9/13 anonim ***** válasza:
64%
ma 00:13 Uh... te gyökér, ugyan mért lenne neked az jobb? Komolyan... mikor fog végre megszabadulni a társadalmunk az ilyen szánalmas, undorító emberektől mint te?
2011. febr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem szerettem és ezentúl sem fogom,magával az emberrel semmi bajom,csak nem az én stílusom a zenéje...

Az egyik válaszoló elég durva választ írt.Én sem szeretem,de azért nem akarnám tarkón lőni...Egy kicsit visszafoghatnák magukat az "antifanok" én sem vagyok érte oda,de normális választ is lehet adni.

De ettől függetlenül,hogy nem szeretem elismerem,hogy tényleg jó hangja van tud élőben énekelni,ami tök jó csak a stílusa nem jön be sajnos:S

2011. febr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!